Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Zahide Yetiş Saç Rengi ve Modelleri

2008 Yılında İlk defa Flash Tv’de İftar vakti ile tanıştığımız Zahide yetiş sonrasında Doktorum konsepti ile televizyon kadın programlarında ekranlarda yer almaya başladı.

Sevenleri kızabilir ancak Zahide kendisine hiç -yakışmayan bir saç rengi ile karşımıza çıkıyor diye düşünüyorum. Öyle ki gözlerinin küçüklüğünden – göz rengine – Cilt alt tonundan ten rengine kadar soğuk, yaşına göre daha yaşlı hatta bana göre oldukça itici görünmektedir.

Köpek Dünyası

Cilt alt tonu zaten sıcak olan bir kadının daha soğuk tonlarda saç rengi tonlarını tercih etmesi görünüm açısından çok daha doğru bir tercih olacaktır. Zahide Yetiş’in de cilt alt tonu sıcak ancak soluk bir ten rengine sahip. Böle olunca da olduğundan fazla sönük bir görüntüye sahip oluyor.

Fiziği gayet hoş bir kadın olmasına rağmen seçtiği yanlış saç rengine üstüne üstlük kendisini daha ağır ve yaşlı gösteren saç modelleri de eklediğine daha soğuk ve ağır bir görüntüye sahip oluyor.

Kendi doğal saç rengi kahverengi olan Zahide genellikle 10.0 doğal saç boyası rengini kullanıyor. dip boyasında ise tam olarak açamadığından ( sürekli boyadığı için ) daha koyu bir 7.0 gibi saç rengini tercih etmek zorunda kalıyor ki bu da aslında hiç hoş bir görüntü değil.

Saç Kesimi ve Modelleri

Uzun ve orta kesim saç kesimlerini daha sık kullanan Zahide sarışın olmayı tercih ettiğinden genellikle hafif dalgalı uzun saçları tercih ediyor. Zaman zaman gözlerinde de lens kullandığını görüyoruz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara