Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Zehra Yılmaz Saç Rengi ve Modelleri

Kocaman gözleri, uzun bacakları, zarif fiziği, simetrik yüz hatları ( burnuna estetik yaptırmıştır ) Son zamanlarda dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkan ( Bodrum masalı dizisinde Rana karakterini, çok da başarılı bulmadığım bir performansla gerçekleştirmiştir.)

Açık buğday tenli olan ve cilt alt tonu notr olan Zeyhra yılmaz’ın doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Zehra gerçekten güzel bir kadın ancak kendisinin hem çekici hem güzel görünmesini sağlayan bir başka etkenin de saç rengi olduğunu söyleyelim.

Köpek Dünyası

Zehra’nın saçlarındaki Sombre saç rengi uygulaması çok başarılı: Sombre bildiğiniz gibi ombre’den farklı olarak 1-2 ton kadar renk geçişi sağlanan hafif bir uygulama. Böylece daha doğal ve güzel – bana göre – renk geçişleri elde edilebiliyor.

Sombre uygulamasında ana dip saç rengi olan orta kahverengi üzerine karamel ve sonrasında da bal köpüğü renk geçişlerini sıklıkla kullandığını görüyoruz. Aslında hemen aşağıdaki saç rengi geçişini elde etmenin evde oldukça kolay olduğunu da belirtelim.

Saç Modelleri ve Kesimi

Uzun ince dolayısı ile zarif bir fiziği olan Zeynep giyim stili tarzı olarak da bence başarılı. Saç modellerinde genellikle omuzlarına düşen saç kesimlerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara