Tüm Saç Renkleri

Zehra Yılmaz Saç Rengi ve Modelleri

Kocaman gözleri, uzun bacakları, zarif fiziği, simetrik yüz hatları ( burnuna estetik yaptırmıştır ) Son zamanlarda dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkan ( Bodrum masalı dizisinde Rana karakterini, çok da başarılı bulmadığım bir performansla gerçekleştirmiştir.)

Açık buğday tenli olan ve cilt alt tonu notr olan Zeyhra yılmaz’ın doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Zehra gerçekten güzel bir kadın ancak kendisinin hem çekici hem güzel görünmesini sağlayan bir başka etkenin de saç rengi olduğunu söyleyelim.

Kurabiye Fincan

Zehra’nın saçlarındaki Sombre saç rengi uygulaması çok başarılı: Sombre bildiğiniz gibi ombre’den farklı olarak 1-2 ton kadar renk geçişi sağlanan hafif bir uygulama. Böylece daha doğal ve güzel – bana göre – renk geçişleri elde edilebiliyor.

Sombre uygulamasında ana dip saç rengi olan orta kahverengi üzerine karamel ve sonrasında da bal köpüğü renk geçişlerini sıklıkla kullandığını görüyoruz. Aslında hemen aşağıdaki saç rengi geçişini elde etmenin evde oldukça kolay olduğunu da belirtelim.

Saç Modelleri ve Kesimi

Uzun ince dolayısı ile zarif bir fiziği olan Zeynep giyim stili tarzı olarak da bence başarılı. Saç modellerinde genellikle omuzlarına düşen saç kesimlerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 144 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara