Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Kısa Evlilikler – Zerrin Özer ve Göz Yaşı

Çok uzun yıllardır müzik piyasasında bulunmayan sahnelerde yada Televizyon programlarında da görmediğimiz Zerrin Özer özel hayatı ile her zaman olduğu gibi haberlere, magazin programlarına konu olmaya devam ediyor. En son sağlık durumu ve Zengin ve ünlü kadınları dolandıran Murat Akıncı ile yaşadığı evlilik ile gündeme geldi.

Zerin Özer’in daha önce iki evlilik yaptığını ve bu evliliklerinin iki seneden fazla sürmediğini hatırlatalım. Levent Süren (e. 2006–2008), Alper Önal (e. 1990–1991) sonrasında zenci sevgilisinden tutun da kendisinden pek çok sevgili konusu ile magazin dünyasında sürekli gündem olan Zerrin en son yaşadığı Dolandırıcı – Koca davası ile hala magazin gündeminin konusu.

Köpek Dünyası

Melenkoli dediğimizde akla ilk gelen isimlerden birisi olan Zerrin Özer bir ses şarkı – yarışma programındaki kahkahaları ile gündeme oturmuştu. Ancak özel hayatında her zaman inişli çıkışlı bir süreç yaşayan Zerrin hanım özellikle sevdiği adamlar – Sevgilileri ve hatta kocaları ile de hem ayrılık – Hem hüzün hem de trajediler yaşamaya devam etti.

Henüz 20’li yaşlarda şarkıcılığa ilk adım attığı zamanlarda genç bir hippi gibi giyinirken dahi kilo sorunu Yaşayan Zerrin Özer bu kilo sorununu hiç bir zaman aşamadı. Aşırı kiloları ve kiloya bağlı tansiyon – Bel fıtığı ve özel yaşantısındaki düzensizliği nedeni ile de sürekli yaşadığı depresyon sorunları nedeni ile sağlık durumu her zaman kötüye gitti.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri
Seda Bakan Erel Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara