Tüm Saç Renkleri

Geç Keşfedilen Asil Kadın: Zerrin Tekindor

Kendine göre çok güzel bir tarzı olan yılların tiyatro oyuncusu Zerrin Tekindor maalesef Bir İstanbul Masalı adlı dizi’deki psikolog ile tanınmaya – konuşulmaya başlandı. İnanılmaz güzel bir sesi ve kendine özgü bir güzelliği ve albenisi olan ilerleyen yaşına rağmen ( 55 yaşındadır – 1964 doğumlu ) yaşına göre genç gösteren bir kadın Zerrin Tekindor. Bu arada kendisi Çetin Tekindor ‘un eşidir ve kocası ile 19 yıl kadar bir yaş farkı vardır.

Saç Rengi

Zerrin Tekindor’un doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu Ten renginin beyaz ve cilt alt tonunun soğuk olduğunu belirtelim. Bu nedenle kendisine daha sıcak tonlar – bakır, kızıl gibi saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Ancak kendisi fındık kabuğu, platin sarı, karamel tonları gibi kendisini daha çok yaşlı gösteren ( Sanıyorum dizi ve tiyatro’da aldığı rollerden dolayı ) saç renklerini tercih etmekte.

Kurabiye Fincan

Saç Modelleri ve Stili

Kendisi uzun ince bir yüz hattına sahip, bununla birlikte kısa ve orta uzunlukta saç kesimlerini dağınık ve küt saç modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 144 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara