Tüm Saç Renkleri

Hamdi Alkan’ın Kızı Zeynep Alkan Estetik Güzelliği Ve Saçları

Hamdi Alkan’ı sanıyorum tanımayan yoktur, 90’lı yılların çirkin ama komik adamı’nın Canan Hoşgör ile olan evliliğinden olan kızları Zeynep Alkan’nın aşağıda kendi instagram hesabından aldığımız fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi özellikle ten rengi ve yüz yapısı ile babasına benzediğini söyleyebiliriz. 1988 doğumlu olan Zeynep’in Babası gibi oyuncu olmayı istiyor ve bu konuda eğitim alıyor.

Zeynep’in güzelliği ise ilgili sosyal medya’da çıkan tartışmalarda Vücut yapısının estetik olmaması – yüzünün ablak olması gibi pek çok farklı ve bazen hoş olmayan eleştirilerin yapıldığını söyleyebiliriz. Burnunun estetikli olduğunu ben de düşünüyorum ama bunun haricinde dopal bir yüz güzelliği olduğunu özellikle mavi – yeşil olan parlak canlı gözlerinin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Kurabiye Fincan

Saç Rengi

Zeynep Alkan’ın saçlarının çok güzel olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Orta kahverengi olan doğal saç rengi ten rengi ile de çok uyumlu ve parlak açık yeşil gözleri de ona çarpıcı bir güzellik katıyor.

Saç Modeleri ve Kesimi

Oldukça uzun – beline kadar kesimini tercih eden Zeynep’in ten rengi buğday ve cilt alt tonu’da sıcak. Bu nedenle küllü kahverengi gibi daha soğuk saç renk tonları kendisine çok daha fazla yakışıyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 142 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara