Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Zeynep Koçak Saçları ve İnanılmaz değişimi

Zeynep Koçak’ın çok güzel hareketlerdeki sarışın çelimsiz, tiz sesli ve bence hem itici hem de oldukça zayıf olmasından dolayı çekici de olmayan hallerinden adete bir güzellik ve çekicilik abidesine dönmesine sanıyorum tek şaşıran ben değilim. Bu arada Oğuzhan Koç ile 8 yıl sevgili kaldığını ve 9. yıllarında ayrıldıklarını bu değişiminde ayrılıktan sonra gerçekleştiğini belirtelim. Bence özgürlük Zeynep Koçak’a yaramış.

Bu değişimin en önemli nedenlerini size söyleyeyim.

Köpek Dünyası

Saç rengi: Bir kadının gerçekten cilt alt tonuna / Ten rengine en uygun saç rengini bulması bazen yıllarca sürebiliyor. Bu Zeynep Koçak’ta da sanıyorum böyle olmuş. Sonunda kendisine en yakışan doğru saç renklerini bulmuş.

Kilo: Çok güzel hareketler’de çok zayıf olan en az 4-5 kilo almış ve bu kilo değişimi de çelimsiz vücudunu ince bacaklarını ve çok zayıf olan yüzünü toparlamış yüzüne renk gelmiş. Bakışları anlamlanmış. Çenesinin uzun sivri yapısı ortadan kalkmış ve bir anda inanılmaz güzel bir kadına dönüşmüş.

Botox: Üst dudağı çok ince olan Zeynep bu sorunu da botox ile çözmüş. Her ne kadar bu yönde kendisi bir açıklamada bulunmamış olsa da makyaj teknikleri ile de bu sorunu yok ettiğini görüyoruz.

Aşağıdaki küllü açık kahverengi saçları ile inanılmaz güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Ombre yaptırdığı bu saçlarda saç uçlarına doğru hafifçe açılan küllü dore sarı tonlar çok büyük bir ustalıkla geçiş sağlanmış ve çok.

Burada ise farklı bir saç rengi ile karşılaşıyoruz. uzun gür ve gerçekten çok güzel saçları var Zeynep’in ve güzelliğinde bu da oldukça etken. Ancak ne kadar kilo aldığını ve kilo aldıktan sonra da çok daha güzel göründüğünü bu fotoğrafta çok daha net bir şekilde görebilirsiniz sanıyorum.

Bu saçları ise soğan kabuğu saç rengi ile elde edebilirsiniz. Karışımın içinde kahve tonu biraz yoğun ama inanılmaz güzel bir saç rengi.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara