Tüm Saç Renkleri

NYX – Eye Shadow Base Kullanıcı Yorumları

Far bazlarını genellikle sade ve doğal makyaj yapan kadınlar tercih ediyor. Yoğun makyajlarda kalıcı ürünler ve sabitlenmesi için pudra kullanımı daha çok arttı.

Bu ürünü günlük makyajınızda göz kapağınızdaki damarlı görünümü kapatmak ve makyajı sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Köpek Dünyası

NYX – Eye Shadow Base’ı uzun zamandır kullanıyorum. Özellikle eyelinerdan önce kullandığımda temiz bir görüntü sağlıyor. Gün içinde de herhangi bir dağılma olmadan kalıcılığı artırıyor.

Uygulama İpucu: Dilerseniz ürünü kullandıktan sonra daha mat bir görünüm için transparan pudra ya da ten renginize uygun bir far kullanabilirsiniz.

Uygulamadaki çeşitlilik tamamen sizin tercihinize göre değişiklik gösterecektir.

NYX – Eye Shadow Base’ı markanın web sitesinden online olarak ya da mağazalarından satın alabilirsiniz. Güncel fiyatı 59,99 TL’dir.

Diğer Kullanıcı Yorumları

Dünya çapında NYX – Eye Shadow Base kullanan kadınların ürün için kullanıcı yorumlarını olumlu ve olumsuz yönlerini bu konumuzda bulabilirsiniz.

Olumlu

Herhangi bir göz farı koymadan önce bu ürünü taban / astar olarak kullanıyorum. Harika çalışıyor! Göz farı tüm gün kalır ve bütün renklerim patlar! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Olumsuz

Göz farı, uygulandıktan 2 saat sonra kırışıyor. Smashbox Eye Primer’e geri döneceğim.

Bu ürünle ilgili neden bu kadar iyi değerlendirme olduğuna emin değilim. Pudra koydum, ayar yapmadan denedim, parmakla ve fırçayla uyguladım sıfır pigment var. Hiç bir işe yaramadı

https://www.ulta.com

Gözlerimdeki gölge ilk başta harika görmesine rağmen, iki saat içinde kırışıyor ve yağlı göz kapaklarım oluşuyor. Sorun yaşadığım tek astar bu. Beş saat sonra göz farı gitti.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 21 yazı
cerideas
cerideas
Şunlar da ilginizi çekebilir
Wet’n Wild Kaş Kiti
Avon ‘ Beige Star’ Ruj
Clinique High Impact Maskara ve Kapatıcı
Pastel Sunlight Aydınlatıcı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara