Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Evinizi Böceklere Karşı Neden İlaçlatmalısınız ? – Fiyatları nedir?

Özellikle haşere dediğimiz ve evlerin neredeyse %90’ından bulunan böcekler evinizi ilaçlatmak için önemli bir sebeptir. Marketlerden alacağınız böcek ilaçları genellikle evlerde bulunan böcekler için yetersiz gelebilmektedir. Kaldı ki tek bir dairede gördüğünüz böcekler aslında bulunduğunuz apartmanın her alanında yuva yapmış olabilirler. Bu nedenle ulaşılabilecek alanların geniş tutulması oldukça önemlidir.

Evlerde en çok görülen Böcek çeşitleri nelerdir?

Dikkatinizi en çok çeken hamam böceği olsa’da evde aslında en çok haşere ve böcekler;

Karınca
Alman – Kaleriför böceği
Pirinç biti
Örümcek
Güve
Eski tahtalar çoksa ( tahta kurdu )

Şeklinde sıralanabilir.

Eve Böcek – Haşere Gelmemesini Nasıl Sağlarız?

Haşereler özellikle kalorifer böcekleri mutfakları çok sever bunun en büyük sebebi ise şekerdir. Şeker böceklerin hızlar üremesinde çoğalıp tüm evi istila etmesinde en önemli sebeptir. Bu nedenle özellikle şeker, şekerin kullanıldığı her gıda, Meyveler açıkta kesinlikle bırakılmamalıdır. Evinizi ilaçlatmak için bu konuda profesyonel bir şirket olan Lhs’firmasını seçebilirsiniz.

Fare İlaçlaması

Fare Fobiniz varsa endişelenmeyin fare-sıçanlar %90 oranında ev dışı ortamda – Kırsal evlerde- büyük binalarda görülürler. Fare veya sıçanların günlük hayatta sıklıkla görülmese’de özellikle yazlık – çiftlik evleri büyük binalarda fare ilaçlaması yapmak istenmeyen haşereleri uzaklaştırmak için etkin bir çözüm olacaktır.

Pire İlaçlaması

Pireler özellikle yatak odanızda, yastık örtülerinizde, kılıflarda kısaca sizinle temas eden her yerde bulunabilirler. Kendi uzunluğunun 200 katı kadar zıplayabilen asalak bir tür olan pireler aç kaldıkları zaman insanlara da saldırır ve emerler. Pireler özellikle evinizde hayvan besliyorsanız sizede bulaşabilir. Özel şampuanları vardır. Ancak Evinizde gördüyseniz mutlaka pire ilaçlama işlemini uygulamalısınız.

Böcek İlaçlama Şirketlerine Nasıl Ulaşılır – Fiyatları Nedir?

Genellikle böcek ilaçlama şirketleri apartman yöneticileri ile görüşme sağlayarak apartmandaki tüm daireleri ilaçlarlar. Böylece önemli bir fiyat indirimine giderler. Örneğin sadece tek bir daire için 150-200 tl fiyat isteyen ilaçlama şirketleri apartmanı komple ilaçlarında bu fiyat daire başına 50-75 tl’lere kadar düşebilmektedir. Sitelerde oturanlar ise site yöneticileri ve görevlileri tarafından böcek ilaçlaması yapılabilmektedir.

Kaynak: https://www.lsh.com.tr

Yazar Hakkında
Toplam 5639 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tıraş Hakkında Her şey Tıraş Sepetim’de
Menengiç Kahvesi Nedir?
Bilim ve Teknoloji’nin Sunduğu, Nirvana Tadında Sinema Dünyası
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara