Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Zuhal Olcay Saç Rengi ve Modelleri

Zuhal Olcay benim için çok ayrı bir öneme sahip bir kadın sanatçı. Gençlik zamanlarındaki güzelliği ve asilliği ve ayrıca tarcın bakırı o özel ve güzel saç rengi ile beni her zaman büyülemiş bir kadındır. Açıkça itiraf etmek gerekirse hayattaki idollerimden birisidir aynı zamanda Zuhal Olcay. Sahnedeki duruşu, Tiyatro oyunlarındaki performanısı, Hayata bakışılı, cesur ve dik duruşu onun tabiri ile onurlu olmanın erdemliği beni her zaman çok etkilemiştir.

1957 doğumlu olan ve şu anda 62 yaşında olan Zuhal Olcay’ın son zamanlarda tiyatro ve filmlerde sahne aldığı hali ile inanılmaz güzel, çekici ve genç göründüğünü söyleyebilriz.

Köpek Dünyası

Doğal saç rengi küllü açık kahverengi olan Zuhal Olcay’ın saç boyası olarak genellikle Loreal 7.43 Tarçın bakırı saç boyasını tercih ettiğini görüyoruz. Daha önce konusunda saç boyasını ve saç renklerini nasıl elde edebileceğinizi yazdığımız Zencefil Saç Rengini sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz.

Ten rengi beyaz olan ve cilt alt tonu da soğuk olan Zuhal hanıma sıcak tonlar dolayısı ile bakır- bakır kahve – tarçın bakırı gibi saç renkleri çok yakışmakta.

Gençliğinde de kumral ama tarçın bakırı yansımaların da görüldüğü ve daha ileri yaşlarda da sıkça kullandığı bakır tonları tercih ediyormuş.

Saç Modelleri ve Kesimi

Saç kesimi olarak gençlik yıllarında daha çok uzun ve hafif dalgalı saçları tercih etse de özellikle ünlü olduğu yıllardan itibaren omuzlarına kadar dökülen orta ve kısa saç kesimlerini daha sıklıkla kullandığını görüyoruz.

Zuhal Olcay Gençliği

Zuhal Olcay’ın 35-40 yaşlarındaki hali ( Soldaki ) Sağda ise Kızı Ceren Olcay ve kendisi bu fotoğrafında 58 yaşında.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 181 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Seda Güven Saç Rengi ve Modelleri
Selen Görgüzel Alkan Saç Rengi ve Modelleri
Rehber:Sarı Saç Rengi Tonları
Ombre Saç Modelleri ve Renkleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara