Sılanın Makyajsız Hali Günün Konusu Oldu

zamedya

Bu konuda kadınlar için makyajın ne kadar önemli olduğunu ve özellikle ünlüler için Photoshop’un ne kadar etkili olduğunu bir kere daha göreceğiz. 18 Ekim 2019’da bir avm’de magazin fotoğrafçısının çektiği bu fotoğrafta kendisinin makyajsız hali gazete ve İnternet haber sitelerine düştükten sonra ekşi’de de günün konusu oldu. Aşağıda Makyajsız halini ve sonrasında da kendi resmi instagram sayfasında yer alan makyajlı ve çoğu photoshoplu fotoğraflarını göreceksiniz.

Hazer Amani ile ilişkisi doludizgin giden şarkıcı Sıla Gençoğlu, Nişantaşı’nda çıktığı kışlık alışverişinde objektiflere yansıdı.

İşte Makyajsız o fotoğrafaları

Köpek Dünyası

Yüzü sarkık – Gözleri şiş – Alt dudağının altında kocaman bir siğil var. Kirpikler yok kaşlar biçimsiz, göz altları çökük. Dahası yüzü çok şiş bir halde.

Şimdi’de photoshoplu ve Makajlı fotoğraflarına bakalım

Sılanın saç rengi ve modellerinin de en az makyajı kadar başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Saç rengi ve kesimleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Burada’da doğal gibi görünen bir fotoğrafı var ama bunun da hiç doğal görünmediğini biraz fotoğraf tekniği , ışıklar ve bolca makyajla elde edildiğini fark edebiliyoruz.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Watsos Mağazalarında Satılan en iyiler: Allık
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
MakyajdaEn İyi 8 Kapatıcı(Concealer)
Makyajda En İyi 7 Eyeliner

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara