Tüm Saç Renkleri

İzmir’de Kemik Kanserini Bitkisel Kürlerle Yendiğin İdda Eden Ayşe Hanım

Manisa’da yerel bir gazetede yer alan habere göre ; 10 sene önce ( 2009 )’da 2. ci çocuğuna hamile iken meme kanseri teşhisi konulan ve İzmir’de yaşayan Ayşe Acaroğlu tıbbi tedavi ile göğüs ( meme) kanserini yenmeyi başardığını açıklamakta.

Ancak 9 yıl sonra metastaz yapan kanser hücreleri bu sefer kemik kanserine neden oluyor. Geçirdiği ameliyat ile sağ kolundaki kitle alınıyor ve koluna protez takılıyor. Ayşe Hanım sonrasında hem tıbbi tedavi uygulamalarını doktorları ile birlikte uygularken hem de destekleyici tıp ile ilgili araştırmalara başlıyor. Fitoterapi dediğimiz tıbbi bitkilerle yapılan destekleyici tedavi yöntemlerini deniyor.

Kurabiye Fincan

Haberde belirtildiğine göre Manisa Kırkağaç’ta kendisine önerilen bitkisel karışım kürünü 6 ay boyunca uygulayan Ayşe Acaroğlu sonrasında kemik kanserini yenmeyi başardığını belirtiyor.

Ayşe Hanımın sözleri ile konumuza devam edelim;

Hatalığım iyi gidiyor, doktorum da iyi gittiğini söylüyor. Şu anda koruma desteği alıyorum, sonrasında tamamen iyileşeceğim.

Manisa Kulis Haber

Son olarak bu tarz haberler’de satılan ürünlerin reklamlarının da yapılabildiğini belirtelim. Ancak bitkilerle ende edilen kürlerin işin uzmanları tarafından yapıldığı – Gerekli eğitimleri almış Doktorlar tarafından yapıldığında kanser dahil pek çok hastalık için çok önemli olumlu sonuçlar ortaya çıkabildiğini belirtelim.

Bu nedenle bu tarz haberleri okurken Türkiye’de Fitoterapi Uzmanı ve homeopati uzmanı uzmanı pek çok doktorun olduğunu ve bu doktorlara danışmanız gerektiğini belirtelim.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5671 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara