Tüm Saç Renkleri

Yeşil Çamın Güzel Sarışınlarından Hale Soygazi Saç Rengi ve Tarzı

Son günlerde magazin programlarında Murat Şar’ın iddialarına maruz kalan ve yapılan DNA testlerinde de biyolojik olarak bir bağlarının olmadığı sonucu çıkan Hale Soygazi bu tatsız durum karşısında oldukça yıprandığını açıklamıştı. Ayrıca Seda Sayan’nın sırf televizyonda daha fazla izlenme almak için olayı bu kadar büyütmesinin etik bir davranış olmadığını düşünüyorum.

1950 doğumlu yani 69 yaşında olan Hale, yaşına göre gerçekten dinç ve güzel görünüyor. Hale Hanımı Yeşil çam filmlerinde rol aldığı güzelliği, saç renkleri ile gelin bir kere daha hatırlayalım.

Köpek Dünyası

Uzun yüzü ince kaşları, simetrik yüzü ile 1980’li yılların sarışın güzeli olarak tanınan Hale Soygazinin oynadığı filmler arasında;

Süt kardeşler

Kadir İnanır ile birlikte: Bir Yudum Sevgi

Burun Kahpeye

Cazibe Hanımın Gündüz düşleri, m Gibi filmler ile tanınmaktadır.

Beyaz ten rengi ve soğuk cilt alt tonuna sahip olan Hale Soygazi televizyon filmlerinde oynadığı andan günümüze kadar sarı saç rengini terch etmeye devam etmiştir. 1980’lerde Röfleli saçlarla gördüğümüz Hale hanım günümüzde artık iyice zayıflamış ve yıpranmış ancak hala sarı saçları ile güzelliğini koruyor.

Artık 70 yaşına gelmiş olan bir kadına göre vücudunun diri ve duru güzelliğinin de hala var olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bunda geçirdiği estetik operasyonlar, botoks uygulamaları, yüz gerdirme ameliyatlarının da etkisi olduğunu düşünmek gerekir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 164 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Sibel Tüzün Yaşlandıkça Güzelleşiyor
Simge Sağın Saç Rengi ve Modelleri
Tamay Kılıç: Hatalı Makyaj Örneği
Sinem Ünsal Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara