Tüm Saç Renkleri

Fulden Akyürek Boyu ve Saç Rengi

Şarkıcı olarak tanıdığımız Umut Akyürek’in kız kardeşi olan Fulden Akyürek farklı televizyon dizilerinde oyunculuk yapan Fulden aslen tiyatro oyuncusu olup 25 ocak 1982 Sakarya doğumludur. Gerçekten çok doğal bir güzelliği bulunan Fulden bal renginde göz rengi, kalın kaşları ve kalp şeklinde dolgun dudakları ile çok güzel bir kadın.

Doğal saç rengi Kahverengi olan Fulden Akyürek’in gerek ten rengi gerekse açık ela gözleri ile siyah saç renklerinin kendisine çok daha yakıştığını söylemek isterim. Ancak cilt alt tonu Notr olan Fulden zaman zaman karamel’den altın sarısına, karamel kahveden fındık kabuğuna kadar farklı pek çok saç rengi denediğini de belirtelim.

Kurabiye Fincan

Neredeyse her zaman cildini fondöten ve kapatıcılar ile kapatan fulden’nin bu soğuk duran cilt tonu ile daha donuk göründüğünü bu nedenle de altın sarısı saç renginin kendisine çok yakıştığını söylemekte fayda var.

Saç Modelleri

Saç kesimi olarak uzun saçları her zaman tercih eden Fulden genellikle düz saç kesimi kullansa da saç uçlarını dalga dalga şekillendirdiği uzun salınık saçlar ve toplayaak at kuyruğu ve örgü şeklinde kullandığı saç modelleri ile de oldukça güzel görünüyor

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 145 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara