Tüm Saç Renkleri

Amber Rose Gill : Aşk Adasının 2019 Kazananı ve Modaya Etkisi

İngiltere 3 milyon izleyicisi bulunan ve cinsel içeriğin – aşk ilişkilerinin ve sıra dışı arkadaşlık ilişkilerinin televizyon ekranlarına yansıdığı programın 2019 kazanını olan Amber Rose Gill’in hayatı bu yarışma ile gerçekten değişti diyebiliriz.

İnstagram‘da sadece 154 gösterisi ve 3 milyon takipçisi bulunan Amber’in sadece bir yarışma birincisi olmadığını oldukça önemli bir markanını da tanıtım yüzü olduğunu da belirtelim.

Kurabiye Fincan

Dünyanın en büyüm moda markalarından Boohoo, İngiltere’nin gençleri için en değerli giyim satıcısı olan uzun vadeli rakibi Asos’u satın aldığını açıklamıştı. Bu satın alma ile Asos’un değerinin 2 milyar’dan 3,1 milyar pound değerine yükseldiği açıklandı.

Aşk Adasında kazanan Amber Gill’in Boohoo’ya ait, Perşembe günü atılan @MissPap etiketli ilk koleksiyonunun, yıllık satışların ilk kez £ 1 milyar’a çıkmasına yardım ettiği bildirildi.

Hem esmer hem de latin güzeli olan Amber Rose tanıtımında bulunduğu @MissPap ‘ın satışlarını yükseltmekte oldukça etkili olduğunu gösterdi. Bu da her hangi bir yarışmada ünlenen bir kadının marka etkisinin de çok yüksek olabildiğini de görüyoruz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5680 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara