Tüm Saç Renkleri

Ali Tate Cutler : Victoria’s Secret’in ilk Büyük Beden Mankeni

Büyük beden olup ( 42-46 ölçilerinde ) mankenlik yapan pek çok kadın vardır ancak bugün dünyanın gündeminde olan Ali Tate Cutler doğal güzelliği ile Türkiye’de de gündem oldu diyebiliriz. İnstagram hesabında cüretkar pozlar veren Tate Cutler’in oldukça güzel bir vücudunun olduğunu da bu fotoğraflardan rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bacaklarında zayıflama – ve kilo almaktan dolayı oluşan çatlak ve selülitlerin de olmadığını farkettiğimizde Ali Tate’nin kilo vermek için her hangi bir çaba sarf etmediğini de görebiliyoruz.

 Dünyanın en önemim iç çamaşır moda markası olan Victoria’s Secret İngiltere merkezli bir kadın iç çamaşırı şirketi olan Bluebella ile yaptığı işbirliği ile birlikte Bluebella‘da manken olarak tanınan Ali Tate Cutler’da Victoria’s Secret için bir reklam anlaşması yaptı. Böylece kendisinin de belirttiği üzere Victoria’s Secret markası ilk defa büyük beden bir mankenle çalışmış oldu.

Köpek Dünyası
Bluebella’nın kurucusu Emily Bendell (solda) model Muse Ali Tate yeni iç çamaşırı etiketi lansmanında kaynak: https://chicago.suntimes.com

Daha önce Victoria’s Secret markasının ünlü modellerinden Kate Upton ‘da defilelerde hep aynı vücut tipleri ile birlikte yürümenin oldukça sıkıcı olduğunu belirtmişti.

Gelin Kısaca Ali Tate Cutler:  model, feminist, dünya savaşçısı olarak kendisini ifade ediyor. instagram hesabı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Mango ve Ralph Lauren gibi markalar ile çalışan Ali Tate doğa savunucusu ve doğal olan her şeyi seviyor. Amerika Kaliforniya‘lı olan Ali Tate 22 yaşında. Vegan ve çevreci makyaj ürünleri ve moda markalarını kullanmasını seviyor.

Kullandığı Vegan Deri Çantası Matt & Nat  markasından ve Hauschka gündüz kremi nemlendirici kullanıyor. Yine organik kozmatik ürün markası olan GreenPeople kullanan Ali Tate Cutler kimyasal hiç bir ürünü cildinde kullanmamayı tercih ediyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5676 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ve Annesi
Şeyma Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri
Sibel Tüzün Yaşlandıkça Güzelleşiyor
Simge Sağın Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara