Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Kıyafetlerde Ters Köşe Boyutlandırma Modası

Elbette her birimiz kadın olarak güzel ve şık görünmenin sırlarını araştırırken bakımlı olmak dışında giyim kuşamda da farklılıklar yaratmanın arayışındayız. Bu arayışın farkında olan modacılarsa Kıyafetlerde Ters Köşe Boyutlandırma Modası İle dikkatlerimizi bir hayli çekmeyi başaracak gibi görünüyorlar. Eğer siz de kıyafet kombinlerinde yeniliklere açık biriyseniz ve zıtlıklarla dolu karmalara hazırsanız işte yeni bir akım daha geliyor. O da kıyafetlerde Ters Köşe Boyutlandırma Modası

Ters köşe ve zıtlıklardan kastımız ise seçtiğimiz tek ya da 2 parçalı kombinlerdeki parçaların bitiş noktaları. Örneğin yerde sonlanan maksimum kaplar, redington ve bermuda karmaları, pardösü ve şort kombinleri kısacası kıyafet parçaları arasında yaşanan hem uyumlu, hem de uyumsuz bir absürtlük…  Kışın ortasında bu kısa parçalarla nasıl bir kombin yapabilirim derseniz vereceğimiz cevap basit…  Elbette muss çorap kullanarak bu kombinleri siz de başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Kurabiye Fincan

 Spor Ve Klasik Ters Köşeli Boyut Kombinleri

Sözünü ettiğimiz ters köşeli giyim tarzını dilerseniz spor, dilerseniz de klasik stillerle yaratabilirsiniz. Söz gelimi pardösülerinizle şort kombinleri kurabilir ya da yağmurluklarla bermudalarınızı bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca uzun paltolar, mantolarla, salaş kabanlar da bu işlem için oldukça uygun parçaları oluşturuyor. Söz gelimi bu tarz uzun parçalarla, sırlı yani brokar işlemeli şortlarınızı birleştirebilirsiniz. 

Ters Köşeli Kombin Önerileri

Bu örnekleri özel gecelerde abiye türevleriyle de başarabileceğinizi daha önce belirtmiştik. Örneğin dore şortlar, saten dokulu yarım bermudalar, toprak rengi – dore miksindeki kıyafetler bu tamamlama için biçilmiş kaftan olabilir. Bu gibi özel kombinlerde ayakkabılarda tamamlayıcı olarak ise çorap çizmeleri kullanarak son noktayı koyabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 111 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara