Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Giyimrehberi.com markalar, alışveriş siteleri ve mağazalar bir arada

zamedya

Ülkemizde çeşitli giyim ve markalar hakkında bilgiler içeren siteler olsa da, bu tip siteler kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak nitelikte değil. www.giyimrehberi.com’u bu sitelerden farklı bir yere koyan özelliği ise Türkiye’deki giyim ve giyim aksesuar satışı yapmakta olan siteleri ve markaları doğru bir şekilde kategorilendirerek kullanıcılarına sunmasıdır.

www.giyimrehberi.com yayın hayatına yaklaşık 13 sene önce başladı. Verdiği uzun aradan sonra bu yıl, yani 2019’da alışveriş severlere tekrar buluştu. İnternette giyim alışverişini ve modayı takip eden kullanıcılara yol göstermek için iyi bir kaynak olmayı hedefleyen giyimrehberi.com her geçen gün kendini geliştirmekte ve yeni özellikleri bünyesine katarak yol almaktadır.

Köpek Dünyası
Giyim Rehberi Sitesi

Şehirlerde her gün binlerce ziyaretçi almakta olan alışveriş merkezlerinin içerisinde bulunan markaları kullanıcılarına sunmaktadır. Şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan AVM’leri kapsayan bu özelliği ileride tüm şehirlerde yer alan alışveriş merkezlerini kapsayacaktır. Bu özelliği ile hangi şehirde hangi AVM’nin ve bu AVM’lerde hangi mağazaların olduğunu merak eden kitlelere de rehberlik edecektir.

Sitenin bir diğer öne çıkan özelliği ise kategori bazlı olarak sizlere markaları sunmasıdır. Sunumda izlenen yol ise markaların hitap ettikleri ihtiyaca göre sınıflandırması ve bu markaları tek bir sayfa altında sunmasadır. Misal olarak saat aramakta iseniz, sitede bulunan saat markaları sekmesine tıklayarak dünyanın ve ülkemizin en gözde saat markalarına ulaşabilirsiniz.

Günümüzde internet alışverişlerinin artması ile giyim ve aksesuar kategorisinde satış yapan alışveriş sitelerinin sayısı da artmaktadır. Her alışveriş sitesi belli kategorilerde ürünler bulundurmaktadır. Örnek olarak bir site sadece büyük beden giyim ürünleri satarken başka bir site tesettür giyim ürünleri satabilmektedir. Burada ihtiyaca göre insanların sitelere ulaşmasını kolaylaştırmak amacı ile giyimrehberi.com, sitesinde kategorisel olarak alışveriş sitelerini listelemektedir.

Bu kategoriler ise; genel giyim, erkek giyim, kadın giyim, büyük beden, spor giyim, bebek ve çocuk giyim, ayakkabı, altın ve mücevher, saat ve aksesuar alışveriş siteleri şeklinde sıralanmıştır.

Eğer alışveriş yapmak istiyor ve neyi hangi sitede bulabilirim diye düşünüyorsanız. Aradığınız marka ve alışveriş sitelerine giyimrehberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Haute Couture Nedir?
2020 İlkbahar Modası
2020 Kış Modası
2020 Renkleri nasıl olacak? İşte Kıyafet Modası

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara