Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

50 Farklı Desenli Örgü ve Yün Hırka Modelleri

Farklı desen – kesim ve Örgü örnek modelleri ile Hırka modellerini ( Seçtiğim hırkalar en çok beğenilen 50 hırka olarak derlenmiştir) 2019 Sonbahar ve 2020 Kış aylarında satışta bulunan ( Satın alabileceğiniz) Hırkalardan seçmeye çalıştım. Etnik tarzda / Bohem moda stilini beğenen kadınların çok seveceği hırka modellerini bu konuda bulacağınızı düşünüyorum.

Yün hırkalar kış aylarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Yün hırkalar genellikle el işçiliği ile örme tekniği ile özel butiklerde satılmaktadır. Fabrika’da seri üretilen hırkalar genellikle düze kesim olup farklı kesim ve desenlerde sunulmakta. Ancak bu konuda da yer alan ve görsel olarak çok güzel bir tarza sahip olan kalın iplikli yün hırkalar daha çok özel üretim olmakta. Bu hırkaların çoğunu örnek olarak siz de çıkartıp örebilirsiniz. En güzel 50 hırka modeli’ni beğendi iseniz ayrıca en güzel 100 kazak modellerine’de bakabilirsiniz.

Köpek Dünyası

Hırkalar kombin ile birlikte tercih edildiğinde kalın karaların içinde genellikle beyaz ve siyah body tercih edilmektedir. Yine gömlek, t-shirt, bluz da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Bahar aylarında daha çok canlı doğada yer alan renkler ;mavi, sarı, yeşil tonları, beyaz ve turuncu gibi renkler kullanılır. Kış aylarında ise daha çok kahverengi, siyah, toprak tonları, ten rengi, ve gri tonları tercih edilmektedir.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kışlık Hırka Modelleri
Farklı Tarzlarda Bolero Modelleri ve Kombinleri
2019 Triko Hırka Modelleri
2017 Sonbahar Kazak Süveter Hırka Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara