Tüm Saç Renkleri

Fucidin Krem Nedir ve Ne İçin Kullanılır

Fucidin Krem, bir çeşit cilt bakım kremidir. İçeriğinde bulunan antibiyotik sayesinde bakteriyel kaynaklı ortaya çıkan cilt problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır.

Eczanelerden kolaylıkla temin edebileceğiniz fucidin krem 2019 Eylül fiyatı 18.89 TL‘dir. Ayrıca 2019’da reçetesiz satılamayan Kremdir.

Etken Maddesi

Fucidin kremin etken maddesi içerisinde yer alan fusidik asittir. Ayrıca ana etken maddeye ek olarak içeriğinde gliserol, etil alkol, potasyum sorbat gibi yardımcı etken maddelerde bulunmaktadır.

Etkileri

Ciltteki bakterileri ortadan kaldıran, yine bakterilerin neden olduğu cilt problemlerini iyileştiren bir çeşit cilt bakım kremidir. Ayrıca cildi nemlendirir ve hücre yenilenmesini arttırır.

Yan Etkileri

Kremin ortaya çıkabilecek yan etkileri sadece içeriğindeki maddelere bağlı olarak ortaya çıkan alerjik reaksiyonlardır. Kullanım esnasında aşağıda yer alan yan etkiler ortaya çıkabilir.
⦁ Ciltte döküntü
⦁ Ciltte kaşıntı
⦁ Ciltte kızarıklık
⦁ Nefes alma güçlüğü
⦁ Kurdeşen
⦁ Sürülen bölgede kaşıntı

Muadili

⦁ Fucibest Krem
⦁ Fucidox krem
⦁ Fucitec Krem
⦁ Fusix Derma Pomad
⦁ Stafine Pomad

Fucidin Krem Kullanıcı Yorumları

Aknetrent kullanmamdan dolayı ağız kenarında oluşan yaralarımı iki günde iyileştiren pomad. Ondan önce kantaron yağı sürmüştüm doğal tedavi olsun diye ama işe yaramadı.

https://eksisozluk.com/entry/83211296

Dövme sonrası bakımı için de kullanılan pomad. anti-bakteriyel etkili diye bepanthen plus yerine tercih etmem önerilmişti.

 Fucidin‘i ağda sonrası sivilce çıkan yerlerde sivilce çıkmasını önlemek için kullanıyorum. Bepanthen 0(sıfır) etkiye sahip ama fucidin sürülen yer bebek poposu kıvamını koruyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5606 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara