Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Felden Jel Nedir? – Kullanıcı Yorumları

Felden Jel son zamanlarda kullanımı yoğunlaşan bir cilt bakım kremidir. Kireçlenme, şişlik, kas ve eklem ağrıları gibi problemler için kullanılan bu krem dıştan uygulama ile muhteşem sonuçlar vermektedir. Felden Jel eczanelerden kolaylıkla temin edilebilir. Felden Jel satış fiyatı 15.30 TL’dir.

Etken Maddesi

Kremin ana etken maddesi Proksikam adı verilen bir maddedir. Ayrıca içeriğinde Carbopol 940 ve Propilen glikol gibi yardımcı etken maddelerde içermektedir.

Felden Jel ve Krem Kas ve Ekrem Ağrıları

Etkileri

Non-steroid antiinflamatuvar ilaç sınıfında yer alan bu krem özellikle kas ve eklem ağrılarını geçirmekte etkilidir. Ayrıca yine ciltte sürüldüğü bölgede şişkinliği azaltmaya ve ağrıları geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Yan Etkileri

Kremin kullanımı sonrasında aşağıda yer alan yan etkilerden herhangi bir veya birkaçını yaşamanız durumunda ilacın kullanımını sonlandırarak acil olarak doktora başvurmalısınız.

⦁ Nefes alışverişinin zorlaşması
⦁ Hırıltılı nefes alışverişi
⦁ Ateş
⦁ Mide bulantısı
⦁ Baş dönmesi ve baş ağrısı
⦁ Deride döküntü ve kaşıntı
⦁ Güneş ışığına karşı hassasiyet

Felden Jel Muadilleri

Kremin piyasa üzerinde satılan birkaç farklı eşdeğeri bulunmaktadır. Bu eşdeğer kremler arasında en çok tercih edilenler ise:
⦁ İnflamex
⦁ Meco Jel
⦁ Oksikam
⦁ Piroksan

Kullanıcı Yorumları

Sulidin jel ile birlikte kullandığınızda kas ve eklem ağrılarında son derece etkili olan bir jel krem.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5660 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara