Tüm Saç Renkleri

Coresatin Krem Nedir – Kullanıcı Yorumları

Coresatin Krem, cilt problemleri için kullanılan etkili bir kremdir. Mavi, sarı, pembe renkli kutularda birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kolaylıkla temin edebileceğiniz coresatin krem fiyatı yaklaşık olarak 50 ile 80 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Krem Etkileri

Cilt sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen bu kremler ayrıca mükemmel bir cilt bakım kremidir. Özellikle ciltte yaşanan renk değişimi, pullanma, döküntü, sivilce, iltihap, tahriş gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Ciltte hücre yenilenmesini arttır ve cildi nemlendirir.

Yan Etkileri

İlacın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yine içeriğinde yer alan maddelere bağlı olarak bazı kişilerde alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. Bu olası alerjik reaksiyonlar:


⦁ Ciltte tahriş
⦁ Ciltte kızarma, kaşıntı ve döküntü
⦁ Baş dönmesi
⦁ Mide bulantısı

Kullanım Şekli

İnce bir tabaka halinde cilde sürülen bu krem gün içerisinde 2 veya 3 defa uygulanmalıdır. Uygulama esnasında gözlere temas etmemesi konusunda özen gösterin.

Piyasa’da aynı özelliklerde Muadili bulunmamaktadır.

2015 yılında piyasada TİTCK tüm illerin Sağlık Müdürlüklerine gönderdiği bir yazı ile bazı Coresatin Krem çeşitlerinin satışının durdurulması ile ilgili kararın kalktığını ve şu an piyasada satışının bulunduğunu da belirtelim.

Kullanıcı Yorumları

Yüzde egzema benzeri aşırı kuruluk ve gül hastalığı gibi rahatsızlığı olan bana çok olumlu etki etmiş merhem. 

https://eksisozluk.com/entry/94552083

yeni şişesiyle birlikte ben de kesinlikle içeriğinin değiştiğini düşünüyorum. eski kutudaki formu, egzama için gerçekten hayat kurtaran bir ilaçtı, fakat artık hiçbir işe yaramıyor. bunu almayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle almasın ve 70 tl’sinden olmasın derim.

https://eksisozluk.com/entry/90885527
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5604 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara