Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Göz Altı Morlukları için Krem – Maske ve Jel Önerileri

Göz altı morlukları için kesin ve en hızlı yöntem Krem ve Jel ile olan Tedavidir.

Arnica Krem / Morluk ve cilt – Deri rengi değişimleri için

Bu alanda Doktorların da reçete ettiği ve reçetesiz de Eczanelerden satın alabileceğiniz Jel ve Krem olarak satılan Arnica Krem Tavsiye edebileceğimiz bir kremdir. Bu kremin Hamileler tarafından kullanımı uygun olmamakla birlikte Vücuttaki morlukları geçirmekte etkili bir kremdir.

Ordinary Caffeine Solution

Göz çevresi için morlukları geçirme ve ince çizgileri açma vaadine sahip. 1 ay her gece kullandım, sonuç gördüğünüz gibi, bence gerçekten gözle görülür bir iyileşme var, göz çevrem daha az kızarık gözüküyor, özellikle kirpik çevresindeki kızarıklıklar baya azaldı. Keza göz altımda daha duru gözüküyor.

Bu arada ordinary ürünleri ülkemizde normalde satılmıyor son zamanlarda bazı instagram satıcıları satıyor ama hiçbirinden alışveriş yapmadım güvenilirliğini bilmiyorum.

Kaynak: @handeilemakyaj

Bitkisel Poşet Çaylar

Patates de göz altı morlukları ve göz şişlikleri için birebir! Soyduğunuz iki dilim patatesi çiğ olarak gözlerinizde 15 dakika bekletin. Patatesler gözlerdeki yorgunluğu da silip alacaktır.

Çeşitli bitkisel çaylar ile göze çay kompresi yapıldığında gözdeki şişlikler, göz altı morlukları ve yorgunluk gider. Ihlamur, papatya, zambak çayları bunlara örnektir. Örneğin evinizde ıhlamur çayı var. Ancak morlukların geçme süresi uzun ve daha çok morarmamasını sağlıyor. O nedenle morluklarınız fazla ise tavsiye etmiyorum.

Tarif: Bir tutam ıhlamur çayını kaynatın. 10 dakika bekettikten sonra çayı süzün. Elde ettiğiniz su soğuyunca gözlerinize pamukla kompres yapın. İşlemi bir iki hafta kadar düzenli olarak yapın.

Salatalık ve Muz

Salatayı ve muz’u yani ikisini de soyup rondadan geçiriyoruz ve sonrasında maske gibi kullanıyoruz. Bu uygulamayı denedim. Çok fazla bel bağlamayın, etkisi az ve uzun vadede oluyor ancak yinede en azından göz altında morluk olmaması adına denenebilir.

Gözaltı Aydınlatma Mezoterapisi

Güzellik merkezlerince uygulanan bir yöntem. İddia ettiklerine göre; Göz çevresinde: ✔️Morluk ✔️Koyu renkli halkalar ✔️Kararma ✔️Kırışma, ince çizgiler ✔️Göz kapağı ödem ve şişliği ✔️Torbalanma gibi problemleri  geçiriyormuş. Ben gitmedim, giden bayanlar varsa görüş ve yorumlarını paylaşırlar ise sevinirim.

Diğer Göz Altı Morlukları giderici Ürünler

Aşağıda kullanmadığım, etkisini ve yan etkilerini bilmediğim ancak piyasada olan ürünler var onları da buraya eklemek istiyorum.

Örneğin Estetik ve Güzellik Merkezlerinin kullandığı Electri diye bir ürün var.

Yazar Hakkında
Toplam 981 yazı
gulsah
gulsah
İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Konazol şampuan Kullananlar – Ne işe Yarar?
Famodin Nedir? Muadili ve Yan Etkileri
Kadınlarda Yüz Tipi Belirleme Yöntemleri
C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır

Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: Wet n Wild Coverall

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara