Tüm Saç Renkleri

Arnica Krem Nedir – Ne için Kullanılır?

Arnica Krem, başta göz altı morlukları olmak üzere tendeki renk değişimlerini düzelten bir kremdir. Vücudunuzdaki her türlü morluk için kullanabilirsiniz. Ameliyat, çarpma, ezilme, düşme vb nedenlerle oluşan morluklarda da oldukça etkidir. Eczanelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Reçetesiz olarak satılan Arnica krem fiyatı yaklaşık olarak 2019 Fiyatı 30 TL‘dir.

Arnica Krem Etken Maddesi

Bitki özlerinden ve doğal içeriklerden oluşan bu kremin en büyük ana etkeni arvica adı verilen çiçeklerdir.

Sarı kantaron, at kestanesi ve yeşil çay gibi bitkilerde içeriğinde bol miktarda bulunmaktadır.

Arnica Krem Etkileri

Ne için Kullanılır : Birçok etkisi bulunan kremin en önemli özelliği cilt üzerindeki renk farklılıklarını gidermesidir. Uykusuzluk, beslenme bozukluğu, alkol ve sigara kullanımı, düzenli ilaç kullanımı, kalıtımsal ve darbeye bağlı morlukların giderilmesinde büyük etkisi vardır.

Arnica Krem Yan Etkileri

Doğal maddelerden üretilen Arnica kremin bu içeriğinden dolayı herhangi bir bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tabi içeriğinde yer alan doğal ürünlere karşı alerjiniz olabilir. Bu durumda ise ortaya alerjiye bağlı etkiler ortaya çıkacaktır.

Arnica Krem Muadili

Kremin tam olarak muadili bulunmasa da benzer özelliklere sahip birkaç krem vardır. Bu kremler:

  • Hirudoid forte jel
  • Cemor krem
  • At kestanesi kremi
  • Bioderma krem
Göz altı Morlukları için ideal.

Kullanıcı Yorumları

Ayak serçe parmağım kırıldı, morarmaya başlamıştı ki jeli kullanmaya başladım ağrıyı geçirmiyor ama renk değişimine engel oluyor.

Diclomec‘e alternatif olarak fizyoterapist tarafından kas ağrıları için önerildi bana. harici olduğunu düşünürsek, etkili olduğunu söyleyebilirim. jel veya krem konusunda tavsiyem kremden yana. jel çok yoğun giysilerinizi batırabilir veya deriniz alerjik bir tepki verebilir.

Benim ezik ve çürükler büyük boyutlarda olduğu için birkaç hafta kullanmam icap etti, sonrasında hamile olduğum farkedilince kadın doğumcum tarafından kullanımı ivedilikle yasaklandı. 
kısaca tanım: hamile olmadığınız müddetçe gönül rahatlığıyla kullanıp kısa zamanda da sonuç alacağınız harika bir ürün. fiyatı da gayet uygun.

https://eksisozluk.com/entry/84137889
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5604 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara