Tüm Saç Renkleri

2019 Sonbahar Modası

Dünya moda dünyasının belirlendiği Avrupa ve Amerika’da Moda tasarımcılarının defilelerde sunduklarını moda dergilerinin editörleri tarafından yorumlanması ile ortaya çıkan trendler moda sitelerinde yer almakta. Moda trendlerini belirleyen moda tasarımcılarının ortak temaları, tasarım ayrıntılarından derlenen bu trendler her kadın tarafından benimsenmese de bazıları özellikle fenomen yaratacak kadar trend olabiliyor.

Dev Çantalar

 Michael Kors, Rejina Pyo ve Proenza Schouler

Büyük çantalar ihtiyaç duymasak bile kombinlerimizde tarz yaratabilecek düzeyde özel olabiliyor.

Itty Bitty Çantalar

itty-bitty İngilizce anlamı ile minicik , minnacık anlamına gelmekte. Genellikle bebek ve çocuk modasında kullanılsa’da 2019’da minik çanta modellerinin oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.

Orkide ve Mor Renk

Açıkçası ben Türk abiye elbiselerinde mor renk abiye elbiseler pek rastlamıyorum ama orkide renginde elbiseler bu sene moda tasarımcıları tarafından çok kullanılıyor.

Soldan Sağa: Kurur Van Noten, Christian Siriano, Michael Kors

Saten Kumaş Elbiseler

Versace, 90’ların saten elbiseleri bu sene sıklıkla kullanmakta ve moda defilelerinde de bu parlak, neon ve kontrast renkler sıklıkla kullanılmakta. Bu ipeksi kumaşlar Türkiye’de genellikle iddialı gece elbiseler ve Nişan elbiselerinde tercih edilmekte.

Saten Kumaşlar: Brandon Maxwell, Off-White, Felsefe Di Lorenzo Serafini
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara