2019 Elle Stiletto Ayakkabı Modelleri

zamedya

Elle Markası Türkiye’de özellikle stiletto ayakkabı modellerinde uzun yıllardır koleksiyonuna kattığı yeni ayakkabı tasarımları ile en çok model sunan markaların balında yer almıştır. Bakımlı kadında’da 2012 yılından bu yana Elle’nin Stiletto ayakkabılarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Şu anda 733 tl’den 219 tl’ye fiyatları düşen ve sezon sonu olduğu için ciddi fiyat indirimleri ile satılan 2019 Stiletto ayakkabıları almak için bir fırsat olabilir.

Köpek Dünyası

Stiletto yani sivri burunlu, ince topuklu ayakkabılar özellikle çalışan kadınlar için ofis – sokak modası ve abiye elbiselerde sıklıkla kullanılmaktadır. İnce ve zayıf ayakları olan ve topuklar ile yürüyebilen kadınlar için ideal ayakkabılar olmasına rağmen genellikle bu tarz ayakkabıları kadınlar yürümekte zorlandıkları ve kullanamadıkları için tercih etmemekte.

2019’un bu ayakkabılarını Elle’nin resmi internet sitesinde ve  Elle Ayakkabı Mağazaları ‘nda bulabilirsiniz.

Farklı Tarzlar’da Stiletto Ayakkabılar

Hakiki deri stiletto’ların fiyatlarının 220 tl ‘den başladığını diğer tarz ve ayakkabı kumaş türlerinin ise ortalama 169 tl’den satıldığını söyleyebiliriz.

Abiye ayakkabılarda genellikle parlak simli stilettolar, deri siyah renklerin tercih edildiğini belirtelim.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Neolit Taban Ayakkabı Nedir? Modelleri
Espadril Nedir? Ayakkabı Örnekleri
Vidala Nedir? Örnek Ayakkabı Modelleri
Rugan Ayakkabı nedir? Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara