Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Egepen Ankara

zamedya

Özellikle kendi evini tasarlayan ya da yaptıranlar için evin en önemli unsurlarının başında kapı ve pencere sistemleri geldiğini belirtmek isterim. Evde ısı yalıtımının en önemli unsuru olan kapı ve pencereler günümüzde pimapen sistemi dediğimiz ve Türkiye’de öncülüğünü Egepen’in yaptığı ısı, ses ve rüzgar yalıtımı sağlayan sistemler yapmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesinde en başarılı ve kaliteli hizmeti sağlayan Egepen Ankara‘in bölge bayiliğini yıldız mühendislik yapmaktadır.

Köpek Dünyası

Neden Egepen?

Özellikle yazlık bölgelerde kişisel olarak yaptırılan evlerde evin tüm maliyetlerini kendimiz yükleniriz. Bu nedenle Kapı , pencere ve dekorasyon ihtiyaçlarında iyi işçilik ve en kaliteli ürünleri güven veren markalardan sağlamak çok önemlidir.

Türkiye’de hizmet veren kaliteli kapı ve pencere sistemleri markası gerçekten çok sınırlıdır. İki yada üç katlı , 3-4 odalı bir müstakil evi tamamlamak istediğinizde sadece dış kapı , pencere pimapen sistemlerinin maliyetleri 20.000 ile 50.000 tl arasında bir fiyata mal olmaktadır.

Özellikle oturacağınız binanın, ısı – rüzgar ve ses yalıtımı için kalitesiz, bilinmeyen güvence ve garanti vermeyen pencere, sürgü ve dış kapı sistemlerini tercih etmeyin.

Monte edildikten hemen sonra tamamen kapanmayan, rüzgar sızdıran, hatta ve hatta su sızdıran bir pencere ve kapı sistemi satın almış olan babamın en büyük pişmanlığının satın aldığı bu pimapen sistemler olduğunu söyleyebilirim. Sonrasında hem rahat kullanamıyor hem de sorun yaşadığınız için en fazla bir kaç yıl içerisinde değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Bu da size 2 kere maliyet çıkardığı için maliyetin çok daha fazla artmasına neden oluyor.

Egepen Ürünler Nelerdir

Deceuninck Türkiye’de en çok tercih edilen cam balkon sistemlerinin başında gelmektedir. Deceuninck aslen Belçikalı bir şirket olup pvc kapı ve pencere profili sektörünün en büyük markasıdır. türkiyede sahibi olduğu ege profil aş ile egepen ve winsa markalarının üretimini ve satışını yapmaktadır .

Egepen Deceuninck Ürünlerini de yine bu alanda Türkiye’nin en iyi hizmet veren markalarından olan Egepen Yıldız Mühendislikte bulabilirsiniz.

Pvc Pencere sistemleri

Pvc Kapı sistemleri

Pvc Sürme Sitemleri

Cam Balkon Sistemleri

Cam Oda

Sineklik

Isıcam Sistemleri

Starbox Panjur Sistemleri

Pvc Kepenk Sistemleri

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bilim ve Teknoloji’nin Sunduğu, Nirvana Tadında Sinema Dünyası
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Gününe Özel Orijinal Hediye Fikirleri
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara