Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Seray Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Seray Kaya 29 yaşında ve 1991 doğumlu olan Kadın ( dizisinde Şirin karakteri ) ve Gülümse yeter adlı Televizyon dizilerinde ilk defa gördüğümüz farklı bir tarzı ve güzelliği olan bir kadın oyuncu. Son derece estetik bir fiziğe sahip. Eski mesleğinin makyözlük olduğunu sonrasında cast ajansları ile birlikte televizyonda yer almaya başladığını belirtelim..

Seray Kaya’nın 1.65 boyunda olduğu ve 56 kilo. Minyon sayılabilecek Seray ten ve saç rengi ile gerçekten çok hoş bir kadın.

Köpek Dünyası

Uzun ve zarif bacakları, ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Seray’ın Kıvırcık saçları oldukça dikkat çekici olmasına rağmen düz ve uzun saçları ile çok daha güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Ten rengi Açık buğday olan Seray’ın cilt alt tonu ise soğuk. Bu nedenle genellikle karamel tonlarında sıcak saç renklerini tercih etmekte. Kalın kaşları, sıcak tonlardaki makyajı ve karamel kahve, fındık kabuğu gibi daha sıcak kahverengi tonlarını tercih ettiğini söyleyebilirim.

Kahverengi saç renginin kendisine çok yakıştığını kesinlikle söyleyebiliriz. Doğal saç rengi de kahverengi olan Seray daha dikkat çekici olan ve cilt tonuna çok yakışan daha sıcak kahve tonlarını tercih etmekte bu saç renklerinden birisi de sıcak çikolata kahverengi.

Not: Aşağıdaki saç rengini Loreal excellence creme serisi 6.41 saç boyarı ile birlikte +
Sıcak Bakır Kahve 6,45 %60 / %40 oranında karıştırarak elde edebilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 185 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Ruken Demirer Saç Rengi ve Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara