Tüm Saç Renkleri

Seray Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Seray Kaya 29 yaşında ve 1991 doğumlu olan Kadın ve Gülümse yeter adlı Televizyon dizilerinde ilk defa gördüğümüz farklı bir tarzı ve güzelliği olan bir kadın oyuncu. Son derece estetik bir fiziğe sahip olan Seray Kaya’nın 1.65 boyunda olduğu ve 56 kilo olduğunu belirtelim. Uzun ve zarif bacakları, ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Seray’ın Kıvırcık saçları oldukça dikkat çekici olmasına rağmen düz ve uzun saçları ile çok daha güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Ten rengi Açık buğday olan Seray’ın cilt alt tonu ise soğuk. Bu nedenle genellikle karamel tonlarında sıcak saç renklerini tercih etmekte. Kalın kaşları, sıcak tonlardaki makyajı ve karamel kahve, fındık kabuğu gibi daha sıcak kahverengi tonlarını tercih ettiğini söyleyebilirim.

Kahverengi saç renginin kendisine çok yakıştığını kesinlikle söyleyebiliriz. Doğal saç rengi de kahverengi olan Seray daha dikkat çekici olan ve cilt tonuna çok yakışan daha sıcak kahve tonlarını tercih etmekte bu saç renklerinden birisi de sıcak çikolata kahverengi.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 105 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara