Tüm Saç Renkleri

Yüksek Bel Mini Etek Nasıl Giyilir?

Mini etekler, özellikle de yaz sezonunda bir kadının gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biridir. Sıcak bir yaz günü ya da akşamında; altında sandaletler, spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar ve üzerinde tişörtler, bluzlar, ince gömlekler ile birlikte pek çok farklı kombin seçeneği sunar. Mini etek denince, aklımıza gelebilecek sayısız seçenek var ve yüksek bel mini etekler, onlardan yalnızca biri.

Yüksek Bel Mini Etek Modelleri

Yüksek bel mini etekler; kot, deri, ipek, keten ve daha pek çok farklı kumaş seçeneği ile mağazalarda bulunabilir.

Yüksek Bel Mini etekler neden tercih edilmelidir?

Bacak boyunu daha uzun ve kalçaları daha şekilli göstermek için genellikle tercih edilir. Daha çekici, uzun boylu ve bacaklarınızı daha uzun boylu gösterir.

Köpek Dünyası

Kimler Tercih Etmeli?

Bacakları kısa ama buna karşın bel bölgesi uzun olan kadınlar kesinlikle yüksek bel kesimlerini tercih etmeliler. Omuzları küçük ve dar olan kadınlar yine yüksek bel ve mini etek modelleri tercih edebilirler.

Yüksek bel mini etekler, mevsim yaz olduğunda çok daha geniş bir renk, desen ve tasarım seçeneği sunuyor. Çan formunda ya da kloş etek tarzında modelleri ile de yüksek bel mini etekler arasında, her tarza ve her vücut tipine uygun model seçenekleri bulmak mümkün.

Yüksek bel mini ve uzun etek modelleri için ise En güzel 60 Yüksek Bel Etek Modelleri ve Kombinleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yüksek Bel Mini Etek Kombinleri

Yüksek bel mini etekleri kombinlemek, aslında pek çok farklı eteğe göre oldukça kolaydır. Üzerine giyeceğiniz kolsuz bir body, uzun kollu kısa bir bluz ya da gömleği eteğin içine sokarak kullanmak gibi seçenekleri tercih ederek yüksek bel eteğinizi kombinleyebilirsiniz.

Nasıl Giyilir?

Yüksek bel bir etek tercih edecekseniz, kombinlerken dikkat etmeniz gereken nokta eteği ön plana çıkaracak kombinler yaratmaktır. İnce belinizi vurgulamak için giydiyseniz, eteği kapatmayacak bir parça tercih etmelisiniz. Yaz aylarındaysanız, kısa bluz ve body’ler bu tip etekleri tamamlamak için harika birer seçenek olacaktır. Ayrıca kolsuz gömlekler, kısa tişörtler ve crop top bluzlar da yüksek bel etekleri kombinlemek için tercih edebileceğiniz parçalar arasında…

Bu arada Crop – top Bluz modellerinden en güzel 20 kombin örneğini görmek için konumuzu ziyaret etmenizi öneriyorum.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5 yazı
Buse
Buse
Profesyonel olarak Moda ve Kozmetik editörlüğü yapan Buse, Kozmetik ve sağlıklı yaşam ile ilgilenmekte. Araştırma ve deneyimleri sonucunda elde ettiği bilgileri Bakımlı Kadın'da bizimle de paylaşıyor.
Şunlar da ilginizi çekebilir
En güzel 60 Yüksek Bel Etek Modelleri ve Kombinleri
Tül Etek Modelleri ve Kombinleri
2019 Kloş Etek Modelleri ve Kombinleri
Uzun Kot Etek Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara