Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Tesettür Giyim’de Bayram Kombin önerileri

Bayram kombinleri ile ilgili önerilerimizi bir diğer konumuzda sizler için paylaşmıştık ancak tesettür giyim’de giyim tarzı, elbiseler, tunikler farklı olduğu için Tesettür Giyim’e özel farklı bir konu açmak istedim. Özellikle 2019’da Tesettür Giyim butik instagram hesaplarında paylaşılan bu bayram kombinlerinde; Tunikler, pantolon ve gömlek kombinleri, abiye tersettür elbise modelleri, ceket ve pantolon kombinleri gibi farklı tarzları sizler için derlemeye çalıştım.

@butikmoor‘da satılan son derece güzel tunik ve pantolon tesettür modeli.

Kurabiye Fincan

@nurgulcakir_ar‘ın tasarladığı bu kombini Modanisa’da bulabilirsiniz.

Bu kıyafet ve elbiselerin tamamını Türkiye’de internetten, instagramdan ve butik tesettür mağazalarından satın alabilirsiniz.

Örneğin bu butik @yasemin.butikk te satılmakta ( instagram’da Fiyatı ise 110 tl. )

Gümlük giyim’de de giyebileceğiniz tesettür elbise modellerinin de son Türkiye’de en güzel modellerinin satıldığını belirtmek isterim.

Tesettür elbise modelleri ile ilgili en son modelleri bu konumuzda bulabilirsiniz.

Bayram’lara tesettür ve normal giyim için bayram kombinleri ve bayramlık elbiseler için giyebileceğiniz kıyafet seçenekleri için ilgili bayram kombinleri konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

@nurtensmode İnstagram’da Tesettür elbise modeli olarak geçen

Bir tane’de tesettür abiye elbise modeli paylaşmak istedik. Parlak simli bu tesettür abiye elbiseyi İnstagramda Butik Tesettür giyim hesabı olan @nurtensmode’dan bulabilirsiniz.

2019’un tüm tesettür abiye elbise modellerine ise konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5646 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara