Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Gülhan Şen Saç Rengi ve Modelleri

Sanıyorum ki hepimiz Gülhan’ı hepimizin severek izlediği Gülhan’ın Galaksi Rehberi adlı gezi programından hatırlıyoruz. Bulgar Göçmeni olan Gülhan 1978 doğumlu, 42 yaşındaki Gülhan’nın 1.68 boyunda olduğunu da hatırlatalım. Ekranlarda karşımıza çıktığında pozitif ve güzel yüzlü hali ile hatırladığımız Gülhan şu sıralar bebeğini büyütme telaşında.

Çok doğal bir güzelliği olan Gülhan’nın doğal sa renginin açık kahverengi olduğunu ve cilt alt tonunun soğuk, ten renginin de beyaz olduğunu belirtelim. Çok güzel mavi gözleri olan Gülhan genellikle doğru bir renk tercihi ile birlikte karamel , bakır tonlarında sıcak saç renkleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Göğüslerine kadar düşen uzun saçları ile genellikle at kuyruğu ile saçlarını toplayan Gülhan’nın fındık kabuğukaramel kahve saç renklerinin sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz. Saç modeli olarak ise düz ve dağınık saçları tercih eden Gülhan’ı Televizyon programlarında zaman zaman örgülü saçlar ile de görmekteyiz.

Aşağıda görmüş olduğunu saç rengi ise kahverengi ve çok hafif tarçın bakırı karışımının çok güzel bir uyumu olan Fındık kabuğu saç rengidir.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ombre Modelleri ve Renkleri
Rehber: Sarı Saç Renkleri ve saç boya Numaralar
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Aslı Bekiroğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara