Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Gülden Mutlu Saç Rengi ve Modelleri

Gülden Mutlu bana göre Bakır saç rengini en güzel kullanan kadınların başında geliyor. Gülden Mutlu İlk olarak Emre Aydın ile birlikte yaptığı Soğuk odalar adlı şarkı ile tanındı. Sonrasında son derece başarılı albümler ve video klipler yayınladı.

1984 Tekirdağ doğumlu olan Gülden Mutlu 1.72’lik boyu ile uzun sayılabilecek son derece zarif bir fiziğe sahiptir. Ten rengi beyaz ve cilt alt onu soğuk olan Gülden neredeyse her zaman kızıl, bakır saç rengi, soğan kabuğu gibi saç renklerini kullanmayı tercih etmektedir.

Kurabiye Fincan

Hemen Aşağıda yer alan saç renginin irlanda kızılı ve soğan kabuğu saç renklerine yakın olduğunu söyleyebilirim. İlgili konularda bu saç renklerini nasıl evde boyayabileceğinize bakabilirsiniz.

Dalgalı ve uzun saç modelleri ile son derece güzel bir tarza sahip olan Gülden ten cilt alt tonunun soğuk olması nedeni ile de bakır saç renklerini tercih etmekte.

Aşağıda küllü sayılabilecek kumral tonlarda koyu kahverengi ( neredeyse siyah ) saç rengi ile yine çok güzel göründüğünü söylemeliyim.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 112 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara