Tüm Saç Renkleri

Gülden Mutlu Saç Rengi ve Modelleri

Gülden Mutlu bana göre Bakır saç rengini en güzel kullanan kadınların başında geliyor. Gülden Mutlu İlk olarak Emre Aydın ile birlikte yaptığı Soğuk odalar adlı şarkı ile tanındı. Sonrasında son derece başarılı albümler ve video klipler yayınladı.

1984 Tekirdağ doğumlu olan Gülden Mutlu 1.72’lik boyu ile uzun sayılabilecek son derece zarif bir fiziğe sahiptir. Ten rengi beyaz ve cilt alt onu soğuk olan Gülden neredeyse her zaman kızıl, bakır saç rengi, soğan kabuğu gibi saç renklerini kullanmayı tercih etmektedir.

Köpek Dünyası

Hemen Aşağıda yer alan saç renginin irlanda kızılı ve soğan kabuğu saç renklerine yakın olduğunu söyleyebilirim. İlgili konularda bu saç renklerini nasıl evde boyayabileceğinize bakabilirsiniz.

Dalgalı ve uzun saç modelleri ile son derece güzel bir tarza sahip olan Gülden ten cilt alt tonunun soğuk olması nedeni ile de bakır saç renklerini tercih etmekte.

Aşağıda küllü sayılabilecek kumral tonlarda koyu kahverengi ( neredeyse siyah ) saç rengi ile yine çok güzel göründüğünü söylemeliyim.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 166 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ve Annesi
Şeyma Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri
Sibel Tüzün Yaşlandıkça Güzelleşiyor
Simge Sağın Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara