Tüm Saç Renkleri

Çiçek Örgü Saç yapımı Resim ve Video

Bu konuda hem video olarak hemde fotoğraf kareleri ile saç modeli olarak kullanabileceğiniz çiçek örgüsü modelinin yapımını anlatmaya çalışacağız. Çiçek motifi çıkarmak saçlarda gerçekten kolay aşağıda görebileceğiniz gibi saçınıza iki şeritli basit bir saç örgüsü yaptıktan sonra saçınızı yuvarlak bir şekilde sarmanız yeterli olacaktır.

Yapılış süresi: 5 dakika. Yapmanız gereken saçlarınızı yandan toplamak ve küçük güzel  iki şeritli bir saç örgüsü yaratmak sonrasında dikkatli bir şekilde adım adım saçlarınızı döndürerek birbirine geçirmeniz yeterli olacaktır.

Köpek Dünyası

Aşağıda paylaştığımız videolarda ise yine çiçek örgüsünün kullanıldığı farklı modeller ile saç tasarımları kullanabilirsiniz. Unutmayın ne kadar sık tekrarlar ile bu tarz saç modelleri yaparsanız o kadar çok pratiklik kazanır ve çok daha kısa sürelerde güzel saç modelleri elde edebilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5674 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Yana saç örgü modeli nasıl yapılır? Videolu Resimli Anlatım
Tuğba Özerk Saç Rengi ve Modelleri
Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları
Rehber: Bob Saç Kesimleri Kimlere Yakışır

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara