Tüm Saç Renkleri

Narin Moda Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

Sevdiklerinizle Paylaşın

Türkiye İstanbul merkezli gelinlik moda evi olan Narin Moda Türkiye’de gelinlik sektörünün en önde gelen köklü firmalarından birisidir. Türkiye’de 5 ilde mağazası bulunan Narin Moda’nın 32 farklı il’de satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca Dünyada 6’dan fazla ülke’de de gelinlik modellerinin satışta olduğunu da belirtmek isterim..

Bu konuda Narin Moda’nın bu yaz satışta bulunan 2019-2020 Gelinlik koleksiyonu ve modellerini sizlere sunacağım. Farklık tarzlarda sezonda 100’den fazla farklı tasarım çıkarabilen Narin Moda’da gelinlik kumaşlarının kalitesi ve farklı tarzların son derece dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim.

Özel Dikim Gelinlikler

Özel kesim / Dikim gelinlik dediğimizde aklımıza şu gelmeli; Ön provadan sonra belirlenen beden ölçülerinize göre seçeceğiniz bir gelinlik modelinin takriben 1 ay ile 1.5 ayda tamamen size özel olarak dikilmesi.

Narin Moda tamamen bu şekilde sipariş alan bir gelinlik markası bu da hayal ettiğiniz gelinliği tam olarak elde etmeniz sağlamakta. Bu nedenle burada yer alan gelinlik modelleri‘ne gerek markanın resmi web sitesinde: narinmoda.com gerek Resmi instagram sayfalarında ( @narinmoda )
fiyatlar belirtilmemekte.

Helen ve Bohem Gelinlik Modelleri

Helen ve bohem gelinlikler: Yunan, hellenistik tarzı yansıtan gelinliklerdir. Bu tarz gelinliklerde omuz askıları, göğüs kısımları her zaman dantel çiçek işlemelidir. Bel kısmı ince etek kısmı genellikle düz ve dantelli olur.

Neden Dikim Kesim Gelinlik?

İster gelinliği kiralayın isterseniz vitrinden alın hazır aldığınız gelinlikler ile özel dikim gelinlikler arasında fiyat farkı yok denecek kadar az.

Bedeninize tam uyum sağlar; tamamen sizin beden ölçülerinizde istediğiniz tarzda yapıldığı için bedeninize tam uyum sağlar. Bu nedenle fiziksel bir orantısızlığınız varsa kapatılır. Kilo fazlalığınız aynı şekilde gizlenebilir. Fiziğiniz ve istediğiniz tarza en yakın hayalinizdeki tasarım özel olarak dikilir.

Sadece sizin giydiğiniz bir gelinlik; Pek çok farklı gelinlik modeli tasarımı olduğu gibi gelinliğin üst ve alt tasarımını istediğiniz şekilde seçebilirsiniz bu da sizin hayallerinizde ve isteklerinizde esneklik sağlar.

A Kesim gelinlikler

A Kesim Gelinlikler genellikle Etek boyu uzun ve yere kadar uzanan salon düğünlerinde tercih edilen bir gelinlik tarzıdır. Gelinin bu tarz bir dikimde çok rahat hareket edemeyeceğini söyleyebiliriz. Zarif ve ince yapılı bayanların tercih edeceği tarzda bir gelinlik modelidir.

A kesim gelinliklerde genellikle omuz ve sırt dekoltesi ve çoğu zaman da göğüs dekoltesi de bulunabilmektedir. Siz Narin Moda’da etek ve üst model tasarımınızı farklı bir şekilde dikilmesini tercih edebilirsiniz.

Dantel işlemeli ip askılı son derece şık ve özellikle kır düğünlerinde tercih edebileceğiniz Ak kesim Straplez gelinlik modeli.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik kategorisinde yer alan gelinlik modelleri etek kısmının uzun ve kabarık, üst kısmının dantel işlemeler ile şekillendiği genellikle straplez tarzında askısız yada dantel işlemeli askılar işe tasarlanan gelinliklerdir.

Straplez Gelinlikler

Straplez gelinlik: Omuz askıları olmayan beli ince gösteren ve kalıp gibi duran ve pek çok gelinin, gelini zayıf ve zarif gösterdiği için tercih ettiği bir gelinlik modelidir. Özellikle fazla hoplamalı zıplamalı düğünlerde gelin için zorluk çıkarabilir, ayrıca göğüs bedeni büyük olanlar için de fazla önerdiğim bir tarz değil. Ancak sizi oldukça zarif ve güzel göstereceğine emin olabilirsiniz.

Balo Tipi Gelinlikler

Salon düğünü yapacak olanlar gelinler için özel olarak tasarlanan balo tipi gelinlik modellerinde özellikle etek uzunluğu dikkat çekici boyutta fazladır. Tercihe göre omuz askılı yada straplez şeklinde olan üst kısmı ise gösterişli bir şekilde dantel işlemeler işe birlikte şekillendirilmiştir.

Nerede Satılır / Mağazalar ve Satış Noktaları

Özellikle yurt dışında Türkiye’yi başarı ile temsil eden Narin Moda dünya çapında kurduğu mağaza ve satış noktaları ile Türkiye’nin en başarılı gelinlik markalarının da başında yer alır.

Nargin Gelinlik mağazaları ve satış noktaları için ilgili linki takip edebilirsiniz.

İnternette satışı olmasa’da resmi web sitesinden tüm modellerine ulaşabilirsiniz. https://www.narinmoda.com/

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir