Tüm Saç Renkleri

Loreal Saç Açıcı – Colorista Effects Brunette Bleach

Sevdiklerinizle Paylaşın

Loreal’in geçen sene Amerika ve Avrupa’da çıkardığı 2019 Türkiyesinde ise yeni yeni internetten satın alabileceğiniz Yeni Saç açıcı serisi Loreal Colorista Effects Brunette Bleach tanıtmak ve hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Amerika’da 11 dolar yani Türk parası ile 60 tl gibi bir fiyata satılan bu ürün Türkiye’de Trendyol’da 35 tl’ye n11’de ise 26 tl gibi bir fiyata satılıyor ki Yurt dışı fiyatlarını da düşündüğümüzde çok çok ucuz bir fiyata satıldığını belirtelim.

ANCAK ürün hakkında özellikle yurt dışında yapılan kullanıcı yorumlarının pek iyi olmadığını belirtelim. Hatta şöyle ki meşhur walgreens.com sitesinde 300 kullanıcının 218’tanesi ürüne 1 YILDIZ vermiş. Sadece 37 tanesi 5 yıldız vermiş. Yani Kullanıcıların neredeyse %10’u kullanıp Loreal’in bu saç açıcısından memnun kalmış.

ŞUNU da Belirtelim. Saç Açmak boyama işlemlerinin en zorudur. Hele ki evde deneyiminiz yoksa ve saçlarınız koyu renkse ve daha önce hiç açmamışsınız olumsuz sonuçlar mutlaka yaşarsınız.

Loreal Saç Açıcı Hakkınd Bilgiler

Colorista Effects Brunette Bleach serisinde 3 adet farklı kutu içeriği / farklı yoğunluklar ve farklı işlemler vardır. Yani İstediğiniz işleme göre ürün satın almalısınız.

Allover Bleach: Türkiye’de bu ürün satılıyor ancak Loreal Saç Açıcı – Colorista Effects Brunette Bleach diye geçiyor. Ancak dikkat edin saçlarınızı tamamen sarı yapmıyor. Alttaki Ürün Türkiye’de bulunuyor Üstteki değil. Saçların tamamına uygulanabiliyor ancak altta da gördüğünüz gibi saçlarınızı kahverengi’den karamel /turuncu tonlarına Çeviriyor. Türkiye’deki fiyatı ise 34 tl ( 2019 fiyatı ).

Highlights Bleach: Saçlarını evde ışıltı yapmak isteyen kadınların kullanabileceği bir seri. Türkiye’de aradım taradım bu ürünü bulamadım arkadaşlar. Henüz gelmemiş. Kutunun içerisinde ışıltı eklemek için özel bir tarak var. Tarağa bu renk açıcısını sürüp sonra saçlarınıza sürüyorsunuz. Ayrıntılı anlatımını / Doğal ışıltılı saçlar evde nasıl yapılır? Konusunda anlattım. Ayrıca Video’su da var.

Saçlarınızın arasına Krepe Balyaj gibi folyo ile sürüp bekleterek ışıltılar uygulayabilirsiniz. 2-3 ton kadar saç renginiz açılabilir. Bu sayede ışıltılı bir saç rengi elde edebilirsiniz.

Ombre Bleach: Saçlarınızı evde ombre yaptırmak istiyorsanız Loreal’in saç açıcı serisinden Ombre Colo Rista Bleach’ı seçmelisiniz. Kutunun Üzerinde Ombre yazmasına dikkat edin yoksa farklı bir işlem için almış olursunuz. 2019 Fiyatı 28 tl. ( Yurtdışına göre çok ucuz )

Ombre Bleach Saçlarınızda 2 ton kadar açılma sağlar. Sombre yani daha az ton farkı da yaratabilirsiniz ki daha güzel ve doğal duracaktır. Kutunun içinde özel olarak tasarlanmış Ombre Tarağı bulunmaktadır. Yani gidip başka yerden ombre tarağı almanıza gerek yok.

Ombre’nin farklı tonları var ancak Türkiye’de sadece tek bir rengi var. O da saçlarınızı 3-4 tona kadar açmakta. Aşağıda Uygulama öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürünleri doğru kullanabilir ve doğru saç açıcıyı alırsanız çok büyük sorunla karşılaşmayacağınızı düşünüyorum. Ancak Yurt dışında bu ürününün beğenilme oranı %11 civarında. Yani 10 kadından sadece 2 tanesi Loreal’in bu saç açıcı ürününden memnun kalmış. Loreal’in diğer Saç açıcı ürünleri ( Loreal Sukkies Saç Açıcı Jel ve kullanıcı yorumları ) için hazırladığımız diğer konuyu’da ziyaret edebilirsiniz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir