Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Güzel Görünmek Seçiminizse, Sizin Gibi Düşünenlerin Seçimiyiz!

İnsan ruhunun güzelliği yadsınamaz bir gerçektir fakat bir o kadar da yadsınamaz olan, insanın görünüm özellikleridir. Kişi aynaya baktığında hoş bir yansımasını görerek, güzel ve keyifli bir şekilde oradan ayrılmak ister. Bu durumu günümüz teknolojisi sayesinde daha kolay hale getirmek çok mümkündür. Bu nedenle kişinin seçimi güzel görünmek ve böylelikle mutlu bir ruh halini yakalamaksa doğru adrese gelmiş demektir.

Dual Terapi

Köpek Dünyası

Birçok hastalığın ya da sonradan gerçekleşmekte olan fiziksel problemlerin, birkaç küçük işlem yardımıyla çözülmesini sağlayan teknolojiler arasında en gözde olanlarından biri dual terapidir. Dual terapi, kişiyi cildinde bulunan birçok leke ve hastalıktan kurtarabilmektedir. Dual terapi içerisinde akne tedavisini, kılcal damar tedavisini, Rozasea tedavisini, Melazma tedavisini, göz altı morluklarının tedavisini ve hacimli lezyon tedavisini barındırmaktadır.

Burun Dolgusu

Rinoplasti ismi verilen burun ucu estetiği, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmadan burun şekillendirmesi için uygulanmaktadır. Simetri bozuklukları ya da şekil bozukluğu benzeri formların düzenlenmesi anacıyla uygulanan bir estetik uygulamadır. Enjekte metoduyla yapılan burun dolgusu Hyalüronik asit dolgusuyla basit bir şekilde uygulanır.

Geçici uygulamalar arasında yer alan burun ucu estetiği, nazolabial olarak adlandırılan burun kenarları kısmına, burun uç kısmına ya da köprü bölümlerine uygulanabilir. Nefes alma problemlerinde de şekil düzenleme olarak uygulanabilir ya da tamamen kişinin seçimine bağlı olarak estetik ve görsel açıdan uygulanabilir. Bu perspektiflerde bir tedaviye ihtiyaç duyan kişiler, burun dolgusu istanbulu seçenekler arasında bulundurmalıdır.

Uygulama öncesinde, acı eşiği düşük ya da hassas bireylere lokal anestezi kremleri uygulanmaktadır. Ortalama 30 dakika kadar bekleyen anestezik krem sonrasında uygulanan Hyalüronik asit dolgusu, 6-8 ay aralığında kullanılmaktadır. Deri dokusu ve cilt yapısına göre farklılık olabilmektedir. Ayrıca yaş ve metabolizmik özelliklere göre de farklılıklar olabildiğini söylemek mümkündür.

Tekrar uygulanabilen estetik çalışmalar içerisinde yer alan burun ucu estetiği, simetrinin düzenlenmesi, daha ideal ve orantılı burun yapısına sahip olmak isteyen kişiler için kolay ve tercih edilen uygulamalar arasındadır.

Güzelliğini önemseyen, hayatına daha farklı bir pencere açmak isteyen her birey için en iyi dermatolog Ataköy ilçesindedir.

Yazar Hakkında
Toplam 5634 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kocaeli Burun Estetiği ve Sağlığı
Meme – Göğüs Estetik Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Yüz Tipi Nasıl Belirlenir
Mediglobaltour Plastik Cerrahi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara