Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Eylül Su Sapan Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

1993 Doğumlu Eylül Su Sapan bir kaç film ve dizide oynayan genç bir oyuncu ki şu anda 25 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. Eylül’ün farklı bir yüz simetriği olduğunu belirtmek isterim öncelikle. yüzün ince ve sivri burnu biraz büyük ve kalkık, dudakları büyük ve dolgunca, kaşları seyrek ama hoş bir çekikliği var, dişleri de son derece güzel.

Eylül Su Sapan’nın ten rengi beyaz cilt alt tonu ise notr yani hem sıcak tonlar hem soğuk saç renklerinin kendisine yakıştığını söyleyebilirim. Son derece doğal bir yüzü olduğu için bu ona daha güzel bir ifade veriyor bunu da söyleyebiliriz.

Köpek Dünyası

Kendi doğal saç rengi kumral olan Eylül Su Sapan’nın küllü kahverengi gibi kumral tonların kendisine yakıştığını söyleyebilirim. Saç rengini zaman zaman değiştiren Eylül Sus bazen bakır kahve saç renklerini tercih etmekte.

Saç kesimi ve modellerinde genellikle küt saç kesimini tercih eden Eylül’ün kısa saç modeli tercih etmesinde yüz hatlarını ön plana çıkarma isteği de etkili olabilir. Doğal olarak dalgalı bir saça sahip olan Eylül’ün dağınık ve kısa saç kesim modelinin kendisine çok yakıştığını söyleyebilirim.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara