Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Lila Saç Rengi ve Boyaları

Lila Saç rengi eflatun dediğimiz mavi – mor ve beyazın karışımı ile elde edilen son derece güzel bir saç rengidir. Soft bir saç rengi elde etmek için ideal bir saç boyasıdır. Özellikle 30 yaş üstü kadınlar Lila saç rengini daha çok tercih etmektedir.

Saç Boyaları

Lila saç rengini Direk olarak Directions , Manic Panic ve Loreal Saç boyası kataloglarında bulabilirsiniz. Bu saç boya markaları Lila saç rengini özel olarak çıkarmaktadır. Aşağıdaki saç renkleri DirectionsLoreal Saç boyaları ile elde edilmiştir. Farklı saç boyaları karıştırarak da bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Kimlere Yakışır ?

Lila Notr bir saç rengidir. Yani yumuşak tonlarda boyadığınız zaman hem sıcak hem de soğuk bir ton rengidir. Bu nedenle cilt alt tonu soğuk, sıcak, notr olan tüm kadınlara özellikle beyaz tenli kadınlara son derece yakışan bir renktir. Yine saçlarında beyazlar oluşan 60-80 yaş arasındaki bayanlar da bu saç rengini platin bir saç boyası ile karıştırarak ( % 20 oranında ) çok güzel sıcak ve canlı bir saç rengi elde edebilirler.

Evde Lila Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bu saç rengini tam olarak elde etmek için saçlarınızı platin renginde açmalısınız. Ancak saçlarınız koyu renk ise aşağıdaki örnek fotoğraflarda gördüğünüz gibi de kullanabilirsiniz. Böylece ombre şeklinde yada saçlarınızın üzerinde bu saç rengi görülebilir. Lila saç boyası yaklaşık 5-6 hafta saçlarınızda canlı bir renk olarak kalacaktır. Sonrasında daha soft ve pastel bir tona doğru açılmaya başlayacaktır.

Yazar Hakkında
Toplam 5296 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ombre Modelleri ve Renkleri
Rehber: Sarı Saç Renkleri ve saç boya Numaralar
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Aslı Bekiroğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara