Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Gizem Özdilli Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

Uzun boylu, sarışın ve yeşil gözlü fiziksel olarak son derece dikkat çeken ve yüz siması olarak da Seda Sayanı andıran bir kadın Gizem Özdilli. Mankenliği ilerleyen yaşı nedeni ile bırakan Gizem Özdilli 1972 doğumlu yani 47 yaşında arkadaşlar. Daha adı Futbolcu sevgililer ile anılan ama evli olmayan Gizem zaman zaman saç bakım kürleri ile ilgili youtube’de paylaşımlarda da bulunuyor. Şu an sadece bazı televizyon programlarında görünüyor ve yarışma sunuculuğu görevini üstleniyor.

Doğal saç rengi Kahverengi olmasına karşın düzenli olarak dip boyası yaptıran Gizem saçlarını genellikle dore- karamel saç renklerine boyamaktadır. Bazen sarı – bebek sarısı- dore sarı ve kristal küllü platin saç rengine boyadığını da görebiliyoruz.

Köpek Dünyası

Gizem Özdilli sosyal medya’da paylaştığı babasının fotoğrafı ile Burak Özçivit’in fotoğrafını yan yana getirip hangisi daha yakışıklı diye sormuştu.

Babasının yeşilcam oyuncusu olduğunu belirten Gizem, ” Yeşilçam’da oynadığı 17 adet filmi var Kerem Mertoğlu ismiyle” tanındığını belirtmişti.

Platin sarı saç rengi ile de son derece şık Görünen Gizem’in ten renginin aslında beyaz olduğunu belirtelim. Sıcak bir cilt alt tonu olduğu için plantin gibi küllü saç renkleri kendisine yakışmakta.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara