Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Ezgi Çelik Saç Rengi ve Modelleri

Ezgi Çelik 1984 İstanbul Doğumlu 35 yaşındaki Ezgi’nin beyaz tenli soğuk cilt alt tonlu ve doğal saç rengi olan siyah saçları ile farklı bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Kıvırcık, kalın telli dolgun saç telleri oldukça sağlıklı olan Ezgi doğal saç renginden farklı bir saç rengine en azından beyazlarının çıktığı şu zamanlara kadar denemediğini görüyoruz. Siyah saç rengi her ne kadar kendisine yakışsa da Ezgi’ye ten rengi nedeni ile bakır tonlarının ve kısa saç kesiminin de son derece yakışacağını düşünüyorum.

Son derece başarılı bir oyuncu olan Ezgi Çelik’in Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü aldığını da hatırlatmakta yarar var. Öncesinde bir kaç küçük bütçeli filmde yer alan ama aslen tiyatro oyunculuğu yapan Ezgi Çelik’in 2012’de yayınlanan Şubat dizisi ile tanındığını da söylemekte yarar var.

Köpek Dünyası

Ezgi tamamen doğal bir güzelliğe sahip. Cildinin beyaz tenli olması yüzünün doğal olarak aydınlık olmasını sağlıyor. Kaşları zayıfta olsa doğal ve güzel görünüyor. Dudakları son derece büyük olan Ezgi çekil sadece yüzüne sürdüğü aydınlatıcı ve ruj ile bile son derece güzel görünen bir kadın.

Yazar Hakkında
Toplam 199 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara