Tüm Saç Renkleri

Eda Nur Hancı Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Çok Güzel hareketlerin bir başka oyuncusu olan 23 Ocak 1996 Doğumlu Eda Nur Hancı’nun son derece başarılı bir tiyatro oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Uzun boylu beyaz tenli notr cilt alt tonlu olan Eda Nur güzel fiziği ve doğal güzelliği ile dikkat çekiyor.

Doğal saç Koyu küllü kumral Olan Eda bazen saç rengini daha sıcak tonlarda ışıltılar katarak karamel tonlarında kullanmayı tercih ediyor.

Saç kesimi olarak diğer pek çok kadın uzun saç kesimini tercih eden Eda’nın göğüslerine kadar uzan ince telli ama sık saçları son derece gür ve güzel görünüyor. Uzun boylu fiziği ile de dikkat çeken Eda’nın Makyaj tercihinin daha profesyonel olmasını önerebilirim. Zaten genellikle fotoğraflarında neredeyse hiç makyaj yok.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

19 thoughts on “Eda Nur Hancı Saç Rengi ve Modelleri

 1. Mhbr naz hnm ben bu saç rengini istyrm doğal saçım benmde böyleydi..açıcı uygulandı saçıma ve üstüne koyu kumral istedim ama çok kötü oldu dipleri fln dore gibi çiğ bir renk oldu üstüne ben kendim koyu kumrala boyadım ama kızıllık yine gitmedi dipleri dore kızıl gibi uçları daha açık dore gibi ve uçları ayrı renk oldu ne yapmalıyım koyu kumral istiyrm dorekik Kızıllık sarılık olmadan

  1. Tuğba Hanım merhabalar;
   Öncelikle şu konumuzu okumanızı öneriyorum.
   https://www.bakimlikadin.net/2019/04/13/igora-royal-mix-0-22-turuncu-azaltici-sac-boyasi/

   Saç boyası olarak ben igora Royal öneriyorum. https://www.bakimlikadin.net/2019/04/13/igore-royal-sac-renkleri-katalogu/

   saç boyası diplerde igora royal 4.0 , saç boyanızın içine tutunculuğu alması için Igora 0,22 boyadan fındık tanesi kadar, dore olmasını engellemek için de Igora Silver White’dan çeyrek tüp ekliyoruz. Saçınızı boyadıktan sonra lütfen sonucu bize tekrar yazın. Sevgiler.

 2. Dün doğal bittim sabunuyla yıkadım en son boyadığım boya aktı biraz şuan çiğ bir rengi var dorelikler fln saçımın kalitesi bozuldu dediğinize göre 3 renk kullanıcam koyu kumral mı elde edicez

  1. Saçınızda ana renk küllü kumralsa şu an evet koyu kumral saç rengi elde edeceksiniz. kül tonlar az ise 6.1 igora’dan %25 oranında karıştırabilirsiniz.

  1. Anlıyorum Tuğba hanım. Şu anki saçınız dore orta kahverengi. Doğal saç renginiz evet, koyu kumral ve çok güzel. Bu saç boyası karışımına 6.1 igora küllü kahve saç boyası kattığınızda saçınız istediğiniz gibi olacak.

   1. Yani 4.0 yerine 6.1 mi koyucam yoksa bunlara ilave mi 4 tane boya olucak ozmn yanlış anlamıyorum diy mi ayrıca oksidan miktarı neolur tam olarak

    1. Aynen 4 tane boya olacak. Miktarlarına dikkat et ama. Ayrıca kutudan çıkan oksidanı kullanacaksın 1 tane.

  1. Evet oranlara dikkat ettiğimizden zaten 1/1 saç boyası miktarı kullanıyoruz. Uyguladıktan sonra saçlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Sevgiler.

  1. Keşke kendiniz boyasaydınız 🙂 Gayet güzel olmuş yani istediğiniz renge yakın, Saçın gösterdiğiniz yerinde dorelik mi yeşillik mi var tam ışıktan göremedim. Cila yaptığınızda düzelir. Sonraki kendi boyamalarında daha da güzel olacak emin ol. Cilt alt tonun sanıyorum sıcak bu saç rengi sana gayet yakışıyor. Sevgiler.

  1. Merhabalar; 1 hafta sonra bir cila yapınız.
   Igora 0,22 boyadan fındık tanesi kadar, Igora Silver White %25 ve İgora Küllü kumral ve bir çaybardağı kadar su.

   1. Küllü kumral boyanın hepsini atıcam silver whitedan da çeyrek tüp mü karıştırıcam %25 kısmı anlamdım nekadr beklemeli saçta 😊 Birde ciladan sonra normal boyamı yapmalıyım yine yoksa yine cilamı naz hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir