Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Ece Seçkin Saç Rengi ve Modelleri

Ece Seçkin her ne kadar Hadiseye benzetilse de ben bu şekilde düşünmüyorum. Kendisine özgü bir tarzı var ve saç rengi olarak da Türkiye’nin en güzel saç rengini kullanan kadınlardan biri olduğunu düşünüyorum. Yaşına, ten rengine, Cilt alt tonuna göre saç rengi seçimi gerçekten çok başarılı.

1991 İstanbul doğumlu olan Ece Seçkin sadece 1.55 boyunda. Ama bu dünyadaki kısa boylu pek çok ünlü kadın gibi popüler ve fenomen olmak için bir engel değil.

Kurabiye Fincan

Garip bir şekilde Yüzü / tarzı ve saç renkleri hem Hadise‘ye Danla Biliç‘e benzemekte.

Saç Rengine gelirsek. Ece Seçkin son yıllarda çok popüler olan, bal köpüğü, karamel ve bakırın karışımı olan Çilek Sarısı Saç rengini kullanıyor. Bu saç rengini kullanan ünlüler arasında Feride Hilal Akın ve Burçin Terzioğlu ‘da var.

Ten rengi beyaz ve çilt alt tonu soğuk olan Ece Seçkin’e bu sıcak tonlarda sarı saç rengi gerçekten çok yakışıyor.

Saç Kesimi ve Modelleri

Ece Seçkin genel itibarı ile orta uzunlukta saç kesimlerini tercih ediyor. Omuzlarına ya da göğsüne kadar dökülen saçlarını genellikle topuz yata at kuyruğu şeklinde kullanıyor. Geriye topladığı saçlarının ince telli olduğunu da belirtelim.Dalgalı ve uzun saç modeli ise hem kısa boylu olmasından hem tercih ettiği makyaj nedeni ile onu biraz daha yaşlı gösteriyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 111 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara