Tüm Saç Renkleri

Ece Erken Saç Rengi ve Modelleri

Ece Erken’i uzun zamandır takip eden bir kadın olarak duruşunu, tarzını ve güzelliğini çok beğendiğimi söylemeliyim. Bir İzmirli kızı olan Ece Erken 1978 İzmir Doğumludur. Şu anda 42 yaşında olan Ece’nin saç rengi televizyon ekranlarında sunuculuk yaptığı dönemlerden bu yana hep hep sarı saç renkleri ile karışımıza çıkmıştır. İki kere kısa süreli evlilik yapan Ece Erken’in kocaları ise Serkan Uçar (e. 2014–2015), Tuncer Öztarhan (e. 2007–2009) olup şu anda Serkan Uçar’dan  Eymen Uçar adında bir tane de çocuğu vardır.

Ece Erken’nin 1.68 boyunda orta uzunlukta bir kadın olduğunu ve 58 kilo olduğunu da yazdıktan sonra cilt tonu ve saç renklerine gelelim. Ece’nin ten rengi beyaz ve cilt alt tonu Notr’dür. Kendisi bronz olmayı sevdiğinden cildi de pembe tonlarında sıcak bir renk almakta. Doğal saç rengi açık kumral olan Ece’nin saç diplerini 1-2 cm kadar doğal renklerde bıraktığı sonrasında ise bazen röfleli bazen platin sarı (Bebek sarısı ) ve bazen de Altın dore sarı saç renklerini kullandığını görmekteyiz.

Ece Erken’nin kullandığı saç saç renklerini siz de evde şayet saçlarınız sarı renge boyalı ise ( saçlarınız doğal ve koyu renk ise saçlarınızı açmanız gerekiyor ) Loreal’in saç boyası kataloğunda bulunan açık sarı 10 numara loreal saç boyası ya da aşağıdaki saç rengini Sarı Küllü 9,1 ile elde edebilirsiniz.

Platin sarı rengi bu saç boyasını ise platin tonlarda son derece başarılı olan 9.1/2 Platin sarı igora saç boya kataloğunda görebileceğiniz renk ile elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki saç rengi ise yoğun dore altın sarı saç rengidir. Bu saç renginin Ece Erken’e son derece yakıştığını da belirtmek isterim.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 105 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara