Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Biricik Suden Saç Rengi ve Modelleri

Sosyetik Güzel olarak bilinen Biricik Suden Yaşadığı aşklar ve evlilikler ile de adından sıklıkla söz ettirmiş aslen moda tasarımı ile ilgilenen ama profesyonel olarak bir çalışması olmayan sosyatik güzellerden.

Gerçek ve Doğal bir sarışın olan Biricik’in saç diplerinden beyazlar ile birlikte koyu sarı saçlarını görebilirsiniz. Yine de son derce güzel saçları bulunan Biricik Suden Altın sarısı saç rengini tercih eden güzellerden.

Kurabiye Fincan

Loreal‘in 8.9 saç rengi ile aşağıdaki saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz oldukça yoğun dore – altın rengi saç rengini tercih eden Biricik’in ten rengi beyaz ve cilt alt tonu’da soğuktur bu nedenle daha çok sıcak tonları kullanmaktadır.

Giyim tarzı ve stili ile de son derece dikkat çeken Biricik Suden’nin tuhaf dergi nisan sayısında verdiği röportajda ‘türkiye’de sokak modası yok’ demiş olmasına da katılmamak elde değildir.

Sosyetik güzel Biricik Sude adını Hülya Avşar’ın eski kocası olan Biricik Suden İlker inanoglu ilk karısıdır. Mazhar Alanson ile bir aralar aşk yaşayan Biricik Mashar alanson’nun karısı ile boşanması ile birlikte ilişkilerine devam etmiştir. Aynı zamanda Moda tasarımı ile ilgilenen Biricik genellikle sergiler açmaktadır.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 112 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara