Yüze yapılan Dolgu ve Botoks Enfeksiyona Neden olabiliyor

zamedya

Etiler’de Türkiye’nin en çok tanınan ve en iyileri olarak bilinen bir estetik merkezinde Yanak botoksu ve dolgusu yaptıran 31 yaşındaki Selen Taşhan yaptırdığı Estetik operasyonun sonucunda enfeksyon kapıp yüzünde tanınmayacak hale gelmesine neden olan şişlikler, morluklar ve iltihapların neden olduğu irler olduğunu görmekteyiz.

Yanak botoksu ve dolgusu için 3 bin 750 TL ödeme yapan Selen Taşhan Estetik merkezine dava açacağını belirtmekte. Yaşadıklarını ise şu şekilde aktarmakta.

Köpek Dünyası

E. hocanın odasına geçtik. Odasında alın ve kaş bölgeme önce bir botoks işlemi yaptı. Sonrasında da dolgu maddelerini enjekte etti. Sağ tarafıma biraz fazla ve derin girdi. Acıdığını hissedince, ‘bu böyle oluyor’ dedi. Ben ‘ağrı şiddetle artıyor’ deyince bu kez sol tarafıma geçti ve buraya dolguyu enjekte etmeye başladı. Bana sürekli, ‘Şimdi geçecek, iğne ağrısı böyle olur’ gibi şeyler söylüyordu.

Gözlerimden yaş ve burnumdan da sıvı gelmeye başladı…

Taksiyle giderken bir an burnumdan şıkır şıkır sıvı akmaya başladı. Gözüm yaşarıyor ve burnumun içi acıyordu. Ardından ağrı ön damağıma vurdu ve burası da şişti. Bu kez damağımdan sıvı gelmeye başladı. Tüm bu anlattıklarım henüz eve ulaşmadan takside başladı

Enfeksiyon gerekli hijyen koşullarının sağlanmaması nedeni ile oluşmaktadır. Bu tarz Estetik operasyonlar yaparken lütfen uygulama yapan kişilerin eğitim ve sertifikalarına, doktor ise belgesine mutlaka göz atın.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kocaeli Burun Estetiği ve Sağlığı
Meme – Göğüs Estetik Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Yüz Tipi Nasıl Belirlenir
Mediglobaltour Plastik Cerrahi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara