Sıradışı: Fendi Güneş Gözlükleri Modelleri

zamedya

Dünya’da en çok tercih edilen ve en pahalı güneş gözlükleri modellerinin ( Bu Türkiye pazarı için de geçerli ) Fendi’ye ait olduğunu belirtelim.

Fendi 1925 yılında İtalya’da doğan bir moda devi olmakla birlikte özellikle ayakkabı ve çantaları ile tüm dünya’da üne kavuşmuş bir markadır. Fendi’nin kökenlerinin Osmanlı saraylarında terzilikten geldiği ve Fendi’nin de efendi’den geldiği dillendirilen bir durumdur.

Köpek Dünyası

Fendi’nin güneş Gözlükleri modellerinin de son derece sıra dışı ve göz alıcı olduğunu da belirtmek isterim. yuvarlak çerçevelerin taşlarla süslendiği modellerden 2019 ‘da son derece trend olduğunu da belirtelim.

Yine Kare kesim farklı geometrik ölçülerde gözlük modellerinin son derece ilgili çekici olduğunu da görebilirsiniz.

Fendi’nin güneş gözlükleri modellerinin 2019 fiyatlarının 1.200 tl’den başladığını yeni sezon gözlük modellerinin ortalama 1.500 tl olduğunu ve ve 3.000 tl’ye kadar güneş gözlüğü modellerinin bulunduğunu belirtelim.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Dolce and Gabbana Güneş Gözlüğü Modelleri
Versace Güneş Gözlüğü Modelleri
Celine Güneş Gözlüğü Modelleri
Chanel Güneş Gözlüğü Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara