Tüm Saç Renkleri

Celine Güneş Gözlüğü Modelleri

Celine Güneş gözlükleri alanında Dünya’nın en iyi moda markalarının başında gelir. Dünyada özellikle kadınlar tarafından satın alınan ya da satın almak istenilen markaların başında Celine gelir. Fransız moda devinin 2019 Güneş Gözlükleri Modellerinin fiyatları ise 700 tl’den başlar 4.000 tl’ye kadar çıkar. Türkiye’de özellikle internet sitelerinde satılan Celine marka Gözlüklerin 2-3 sezon öncesi modeller olduğunu belirtelim.

Celine Moda markasının yeni kreatif direktörü Hedi Slimane olmuştur bunu hatırlattıktan sonra sizleri Celine’nin Tüm dünyada özellikle instagramda en çok beğenilen gözlük modellerine birlikte bakalım.

Celine ile ilgili daha fazla güneş gözlüğü modeli için instagram‘da Celine Güneş Gözlüğü Modelleri hashtag’ına bakabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara