Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Prada Güneş Gözlüğü Modelleri

Prada bence Dünya’nın en iyi moda markalarının başında yer alıyor. Ürünleri gerçekten çok pahalı ancak kesinlikle çok dayanaklı, kaliteli ve tarz olduklarını söyleyebiliriz. Prada güneş gözlükleri modellerinin 2019 fiyatları ile; 600 tl’den başladığını ortalama 800-1000 tl civarında olduğunu ve 2.500 tl’ye kadar güneş gözlüğü modellerinin olduğunu belirtelim.

Prada’nın güneş gözlüğü modellerinin diğer moda markalarına göre daha kısıtlı olduğunu ancak kemik çerçeveli leopar desenli 4gen, altıgen geometrik formlarının çok güzel olduğunu ve tüm dünyada da trend olduğunu belirtelim.

Kurabiye Fincan

Prada’da farklı tarzlarda güneş gözlüğü modeli bulmak mümkün. Bunlardan en çok tercih edilenlerden bir tanesi ise aşağıda gördüğünüz Beşgen kemik çerçeveli kahverengi gözlük.

Prada iddalı ve tarz tasarımları seven tüm dünyada kalitesi ve yarattığı stil ile gündeme gelen bir marka.

Tüm modelleri ve Prada’nın farklı ürünlerini @prada markasından bulabilirsiniz.

Çok fazla modeli bulunmasa’da prada markasını sevenler için

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5663 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara