Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Duygu Özaslan Saç Rengi ve Modelleri

Duygu Özarslan Tam bir internet Fenomeni. Youtube makyaj videoları ile ünlenen Duygu’nun bu konuda kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum. Çirkin, soluk tenli vs gibi eleştiriler alsa’da ben kesinlikle aura’sının yani çekim enerjisinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Unutmayalım her hangi bir dizi oyunculuğu olmadan 1.2 milyon gibi bir takipçi sayısına ulaşşam instagramda kolay bir iş değil. Aynı şekilde Youtube kanalında ise 1.3 milyon takipçisi var. Bu bence kesinlikle başarılı olduğunu gösterir.

Duygu kendi tarzını yaratmak konusunda kesinlikle başarılı bir kadın. Evet çok mükemmel bir güzelliği yok. Ten rengi beyaz ve cilt alt tonu soğuk. Bu nedenle soluk benizli görünüyor. Ve bu nedenle de genellikle karamel tonlarda ama en çok da kahve köpüğü saç rengini kullanıyor. Kullandığı saç rengi hakkında ayrıntılı bilgiye ilgili linkte ulaşabilirsiniz.

Kurabiye Fincan

Duygu özaslan’ın özellikle Ekşi sözlükte çok tartışılan After Shower ( duş sonrası pozu ) Seksi mi bence evet, yeteri kadar, bir çıplaklık yok, çekici mi kesinlikle, güzel mi kesinlikler.

Kendi doğal saç renginin de koyu sarı tonlarında olduğunu söyleyelim. Zaten kaş renginin bu kadar açık olmasının nedeni de doğal bir sarışın olmasından kaynaklanıyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 112 yazı
sinemmm
sinemmm
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara