Tüm Saç Renkleri

2019 Güneş Gözlükleri Tüm Markaların Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Aşağıdaki listede dünyanın en iyi Güneş gözlüğü markalarının 2019 Tasarılarından derlediğimiz fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Her bir markanın ayrı ayrı konusu olduğu için ilgili markanın linkine tıkladığınızda 2019 güneş gözlükleri modellerine ulaşabilirsiniz.

Markalar : Dolce Gabbana, Prada, Céline, Versace, Fendi, Ray-Ban, Chanel, Michael Kors, Tom Ford Bu gözlükleri Türkiyede yetkili satış noktalarında bulabilirsiniz.

Fiyatları 1.000 tl ile 3.000 tl arasında değişmekte. Aslında birbirini tekrar eden pek çok gözlük tasarımı olsa da içlerinde bir kaçı son derece güzel ve farklı tasarıma sahip.

Dolce Gabbana

Dünyanın en trend gözlük tasarımlarına sahip olmasa da özellikle süslü, iddialı hatta bazen rüküş ama çok sevebileceğiniz gözlükleri burada bulabilirsiniz.

Prada

Prada gözlük markası olarak da dünya da en tanınmış moda markalarından birisidir. en ucuz gözlüğünün fiyatı 1.200 tl’den başlar. Ortalama 2.500 tl civarındandır.

Céline

Yine iddialı, büyük iri, taş süslemeli gözlük modelleri ile tanınan Avrupa’da en çok talep gören markalardan birisidir.

Versace

Fendi

Ray-Ban

Chanel

Michael Kors

Tom Ford

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir