Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Aynur Aydın saç rengi ve modelleri

Aynur Aydın oldukça dikkat çekici bir kadın, Sempatik, çekici, farklı, şımarık ve kesinlikle ne yaptığını bilen birisi. Açıkçası sesini çok beğenmesem ve şarkılarını da daha önce neredeyse hiç dinlememiş olsam’da profilini, instagram hesabını incelediğimde kendisine sempati duyduğumu söyleyebilirim.

Aynur Aydın’ın doğal saç rengi ikinci fotoğrafta görebileceğiniz gibi klasik Türk kızı saç rengi olan orta kahverengi saç rengine sahip. Ten rengi ten rengi açık buğday, cilt alt tonu ise soğuktur. Sır bu nedenle olsa gerek karamel saç rengini sıklıkla kullanan Aynur’a bu renk gerçekten çok yakışıyor.

Kurabiye Fincan

Aynur doğal saç rengi ile de güzel görünmesine rağmen daha sıradan olduğunu söyleyebiliriz. Karamel saç rengi kendisine canlılık ve güzellik katmış.

Saç Kesimi ve Modelleri

Orta kesim saç modellerini tercih eden Aynur bu şekilde saç diplerinde kendi bıraktığı saç renkleri ve saç uçlarında kalan karamel saç rengi ile de son derece güzel görünüyor. Pek çok kadın gibi o da uzun saçları tercih etmekte.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5663 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara